Escape From Tarkov prepare

Escape from Tarkov: vývojáři stanovili tvrdá pravidla

26. 6. 2023
 

Společnost Battlestate Games, vývojář hry Escape from Tarkov, zakázala těžení dat a vyzvala hráče, aby respektovali vizi studia. Společnost zavedla přísná opatření proti nelegálnímu šíření informací, včetně procenta spawnu bossů a poškození munice. Rozhodnutí zakázat data mining přišlo poté, co uživatel LogicalSolutions, hlavní těžař dat pro Escape from Tarkov, požádal o informace členy uzavřené bety s NDA.

Uživatel LogicalSolutions je hlavním přispěvatelem na komunitní stránku Tarkov Wikia, která je považována za oficiální komunitní zdroj. Data vytěžená LogicalSolutions identifikovala důležité části hry, jež někteří členové komunity považují za zásadní.

Místo pochopení měl přístup vývojářů opačný účinek. Někteří uživatelé nechápou, proč tvůrci přijali taková přísná pravidla. Jiní naopak vyjadřují LogicalSolutions podporu s tím, že pro komunitu dělá mnohonásobně více než developeři. Další zase mluví o tom, že když nedokážou zabránit podvodníkům, jak chtějí zastavit těžbu dat.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.