dlc eso

ESO Waking Flame trailer ukazuje záběry z nových DLC Dungeonů

23. 8. 2021
Zdroj náhledu: ESO

ZeniMax Online Studios vydaly nový trailer ukazující záběry z nových dungeonů. Ty budou k dispozici v nadcházejícím DLC pro The Elder Scrolls Online. DLC je pojmenované Waking Flame a stane se nedílnou součástí dobrodružství Gates of Oblivion, které funguje od začátku letošního roku.

Gates of Oblivion začalo v březnu s DLC Flames of Ambition a pokračovalo v létě kapitolou Blackwood. Zatímco DLC přidalo do hry pár dungeonů, Blackwood byl úplným rozšířením hry s novou zónou. Hráčům přinesl taky doprovodný systém, který jim umožňuje získávat nové spojence z řad NPC a cestovat a bojovat s nimi.

DLC Waking Flame je pokračování po posledním rozšíření. Hráče přivádí blíže k uzavření Gates of Oblivion v dalším příběhovém DLC pro ESO. Trailer nám ukazuje kult zasvěcený daedrickému princi Mehrunesovi Dagonovi, který hledá nebezpečné relikvie z minulosti. DLC se skládá především ze dvou nových dungeonů a upoutávka nám tak ukazuje nepřátelské souboje a boje s bossy. Nové dungeony se nazývají The Dread Cellar a Red Patel Bastion a dostanete se k nim přes Blackwood a Glenumbru.

The Dread Cellar je vězení, které skrývá jedno z nejtemnějších tajemství Impéria. Kdežto Red Patel Bastion je pevnost, v níž mohou hráči odhalit pravdu o pádu kdysi vznešeného řádu rytířů. Oba nové dungeony jsou pro čtyři hráče a přidávají do ESO řadu unikátních setů, které přidávají speciální buffy a bonusy. Například je hráč vybaven plným setem Thunder Caller, při každém plně nabitém těžkém útoku dostane nepřítel zásah bleskem.

Aby bylo zajištěné bezproblémové spuštění DLC, rozhodlo se studio spustit Waking Flame 23. srpna na PC. Poté spustí DLC, také na konzolích a to od 8. září. Spolu s DLC je spuštěná i aktualizace 31, která hráčům přinese řadu změn. A to včetně vylepšené grafiky a možností výkonu na všech platformách.

The Elder Scrolls Online je k dispozici na PC, PS4 i PS5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.