dlc eso

ESO Waking Flame trailer ukazuje záběry z nových DLC Dungeonů

23. 8. 2021
Zdroj náhledu: ESO

ZeniMax Online Studios vydaly nový trailer ukazující záběry z nových dungeonů, které budou k dispozici v nadcházejícím DLC pro The Elder Scrolls Online. DLC se bude jmenovat Waking Flame a bude součástí dobrodružství Gates of Oblivion, které začalo na začátku letošního roku.

Gates of Oblivion začalo v březnu s DLC Flames of Ambition a pokračovalo v létě kapitolou Blackwood. Zatímco DLC přidalo do hry pár dungeonů, Blackwood byl úplným rozšířením hry s novou zónou a přinesl taky doprovodný systém, který umožňuje hráčům získávat nové spojence z řad NPC a cestovat a bojovat s nimi.

DLC Waking Flame je pokračování po posledním rozšíření a přivádí hráče blíže k uzavření Gates of Oblivion v dalším příběhovém DLC pro ESO. Trailer nám ukazuje kult zasvěcený daedrickému princi Mehrunesovi Dagonovi, který hledá nebezpečné relikvie z minulosti. DLC se skládá především ze dvou nových dungeonů a upoutávka nám tak ukazuje nepřátelské souboje a boje s bossy. Nové dungeony se nazývají The Dread Cellar a Red Patel Bastion a dostanete se k nim přes Blackwood a Glenumbru.

The Dread Cellar je vězení, které skrývá jedno z nejtemnějších tajemství Impéria, zatímco Red Patel Bastion je pevnost, kde mohou hráči odhalit pravdu o pádu kdysi vznešeného řádu rytířů. Oba nové dungeony jsou pro čtyři hráče a přidávají do ESO řadu unikátních setů, které přidávají speciální buffy a bonusy. Například pokud bude hráč vybaven plným setem Thunder Caller, při každém jeho plně nabitém těžkém útoku dostane navíc nepřítel zásah bleskem.

Aby bylo zajištěno bezproblémové spuštění DLC, rozhodlo se studio spustit Waking Flame 23.srpna na PC a 8. září na konzole. Spolu s DLC je spuštěna i aktualizace 31, která hráčům přinese řadu změn, včetně vylepšené grafiky a možností výkonu na všech platformách.

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.