Exploding Kittens 2- videohra

Exploding Kittens 2 míří na Steam

26. 6. 2024
Zdroj náhledu: Marmalade Game Studio

Také patříte k milovníkům koťátek, explozí, laserových paprsků a někdy i koz? Pak vám populární karetní hra Výbušná koťátka jistě něco říká, stejně tak jako její tvůrci ze studia Exploding Kittens. Tato společenská desková hra začala jako nevinný projekt, který se mrknutím oka vyšvihnul na post nejpodporovanějšího nápadu na Kickstarteru. Hry se dosud ve fyzické podobě prodalo více než dvacet pět milionů kopií a brzy na to začaly vznikat její nejrůznější variace – Štěkající koťátka, Zombie koťátka, Strakatá koťátka, Implozivní koťátka a tak dále. Každý správný deskoholik zkrátka ve své sbírce alespoň jedno balení má. 

Byla to právě společnost Netflix, která se přibližně dva roky nazpět vytasila s informací, že hodlá Výbušná koťátka převést do digitální sféry. Videohru si na svých mobilních zařízeních a skrze platformu Netflix můžete zahrát už dnes. Stejně tak se připravte na pořádný nášup – 12. července 2024 startuje originální animovaný seriál.

Abychom se však dostali k hlavnímu sdělení tohoto článku, autoři původní karetní hry si řekli, že Výbušných koťátek není nikdy dost. Navázali tedy spolupráci s londýnským Marmalade Game Studio, které se specializuje na digitalizaci deskových her. Pod záštitou společnosti Asmodee Entertainment se tak na scénu chystá zbrusu nový počin jménem Exploding Kittens 2, který má údajně vyjít někdy během léta tohoto roku na PC a mobilní zařízení.

Exploding Kittens 2 navážou na první videohru jen s tím rozdílem, že do už tak explozivního prostředí přidají daleko více šťávy a novinek. Mezi ně patří například možnost přizpůsobit si herního avatara, stejně tak reakce a emotikony. Kromě toho nás čeká spousta herních režimů, karty plné svérázného humoru a animací elegantnějších než naolejovaná kočička nebo sestavování vlastního balíčku z různých rozšíření. Spojit se budete moct s kýmkoliv z celého světa a užít si svou oblíbenou karetní hru o výbušných kočkovitých šelmách doplněnou o úhledné animace, sběratelské předměty i fanoušky oblíbené mechaniky z původní deskové hry, včetně karet Nene. Různé žebříčky nejlepších hráčů budou navíc motivovat další k soutěživosti nejen mezi přáteli nebo rodinou.

Více přizpůsobení! Více výbuchů! Více oblečků! Více kočiček! Více úžasné grafiky! Více způsobů hraní! To je videohra Exploding Kittens 2, kterou bychom si měli užít už toto léto.

Zdroj: marmaladegamestudio.com

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.