F1 22 - Alfa Romeo

F1 22 v hratelné ukázce představuje nový okruh v Miami

8. 5. 2022
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Tento víkend zažívá svět Formule 1 velký svátek. Poprvé v historii se závodí v americkém městě Miami na okruhu Miami International Autodrome. Jako doprovod přichází i zcela nová ukázka z nadcházející hry F1 22, v níž se po novém okruhu projedeme v kůži Charlese Leclerca a Landa Norrise a zároveň si můžeme udělat první obrázek o tom, jaký vizuální zážitek nový díl virtuálních formulí asi nabídne. 

Jen pro informaci, okruh v Miami, dlouhý zhruba pět a půl kilometru, nabízí dohromady devatenáct zatáček a tři DRS zóny. Maximální závodní rychlost zde dosahuje přibližně 315 km/h.

F1 22 vyjde 1. července pro PC (Steam, Origin a Epic Games Store), Xbox One, Xbox Series X/S a Playstation 4/5. U nového dílu nebude chybět ani podpora VR či nový režim se superauty.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.