F1 23 - Las Vegas

F1 23 bude v rámci Velké ceny Las Vegas k dispozici zcela zdarma

12. 11. 2023
Zdroj náhledu: Codemasters

Zřejmě nejočekávanější závodní událost letošního roku se blíží. Premiérová Velká cena Las Vegas vozů Formule 1 přifrčí již příští víkend, a nebudeme si nic nalhávat, jsou od ní opravdu obrovská očekávání. K oslavám tohoto motoristického svátku se přidá i EA Sports a Codemasters, kteří po celý závodní víkend nabídnou zcela zdarma svůj nejnovější díl virtuálních formulí F1 23, a to pro všechny platfromy.

Titul bude konkrétně k dispozici od 16. do 20. listopadu na všech platformách, přičemž každý, kdo si v této době F1 23 zahraje, získá navíc dvojnásobný počet bodů XP, než je standardem. Tento bonus platí jak pro hráče, kteří hru vlastní, tak i pro ty, kteří si ji vyzkouší v rámci závodního víkendu v Las Vegas. Veškerý uložený postup v rámci bezplatného víkendu se totiž přenese i do plné hry po zakoupení. Konkrétně do 21. listopadu navíc můžete F1 23 pořídit s 60% slevou za cenu 27,99 euro.

Pokud byste chtěli závodní víkend sledovat, budete si muset trochu přivstat, jelikož první trénink startuje v pátek 17. listopadu v 5:00 ráno našeho času. Samotný závod pak odstartuje v neděli v 7:00 našeho času.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.