ATS Kansas - historie

Kansas pro American Truck Simulator se dočkal hratelné ukázky

12. 11. 2023
Zdroj náhledu: SCS Software

Vývojáři z českého studia SCS Software zřejmě finišují s vývojem rozšíření American Truck Simulator: Kansas, které by mělo jakožto další DLC dorazit do hry ještě letos. Dokončovací práce zřejmě potvrzuje nová půlhodinová ukázka, která ukazuje záběry z tohoto rozšíření.

Ačkoliv SCS Software tvrdí, že se stále ještě nejedná o finální produkt, tak nějak počítáme, že se plná verze nového DLC Kansas už nijak dramaticky lišit nebude. Zveřejněná ukázka nám přibližuje trasu z Kansas City, tedy hlavního města státu Kansas, do města Hutchinson, kterou zakončíme animací jednoho z vyhlídkových míst. Z ukázky je patrné, že Kansas svou stylizací bude dosti podobný Oklahomě, i když co do rozlohy se bude bezesporu jednat o větší DLC, než byla právě Oklahoma. Uvidíme, kdy se dočkáme oficiálního vydání. Osobně si myslím, že uvedení SCS Software stihne do konce listopadu.

Kromě Kansasu vyšel nedávno i tolik očekávaný West Balkans do Euro Truck Simulator 2, na jehož recenzi se můžete těšit již brzy. Kromě toho bylo do ETS2 oznámeno další DLC, a to konkrétně Řecko, jehož vydání se očekává příští rok. Co se týče hry American Truck Simulator, studio pracuje ještě na rozšířeních Nebraska a Arkansas, jejichž příchod se rovněž očekává někdy v příštím roce. 

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.