Fall Guys – náhledový obrázek

Fall Guys přechází do free-to-play modulu

18. 5. 2022
Zdroj náhledu: IGDB

Svébytná battle royale hra Fall Guys začala dobývat trh již v srpnu roku 2020. Plná cena 19,99 € je však na titul, který se rychle okouká, trochu moc, a proto mnoho jedinců, kteří byli na vážkách, od toho dalo ruce pryč. Možná právě je nyní potěší zpráva, že se Fall Guys chystají přejít do free-to-play modulu. Zcela upřímně ta zpráva potěšila i mě, protože mezi ně vlastně patřím. Vývojáři z Mediatonic přechod na free-to-play modul oficiálně potvrdili a zároveň ohlásili příchod 1. sezóny na příští měsíc – červen.

Veškeré platformy navíc budou podporovat cross-play i cross-progression, takže si tu šílenou jízdu vychutnáte s kýmkoliv a kdekoliv. Hráči, kteří mají Fall Guys v knihovně již nějaký ten pátek, obdrží kompenzaci formou Legacy Packu nabitého kosmetickými předměty a prvním season passem. Vývojáři slibují hromadu nových výzev a odměn spolu s aktualizacemi. Zájemcům tak nezbývá než zjistit, zdali vývojáři dostojí svého slova, a 21. června se na to vrhnout pořádně po hlavě.

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.