Fallout – logiášek

Fallout 5 se blíží, jen za několik let

15. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Todd Howard z Bethesdy v rozhovoru pro IGN uvedl, že Fallout 5 bude následovat po The Elder Scrolls 6, který je stále ve fázi předprodukce. Jinými slovy, budeme si na něj muset pár let počkat, pokud se ho vůbec dožijeme.

Na vývoji RPG, jimiž si Bethesda udělala jméno, se podílí především jedno studio, a proto jsou mezi jednotlivými díly tak velké mezery. Je to trochu jiný proces, než jak Activision přistupuje ke Call of Duty nebo jakým Ubisoft vytváří Assassin's Creed. S tím, jak se hry Bethesdy zvětšují, se časové mezery jen prodlužují.

Zdroj: Bethesda

Pár let si na Fallout počkáme

Bethesda oznámila The Elder Scrolls 6 v roce 2018, nicméně upozornila, že se jedná o velmi vzdálenou hru. O TES6 se za poslední čtyři roky referovalo pouze jako o předprodukčním titulu.„Elder Scrolls 6 je v předprodukci a po něm, jak víte, budeme dělat Fallout 5, takže náš plán je na nějaký čas dopředu docela plný,“ řekl Howard pro IGN. „Máme i nějaké další projekty, na které se čas od času podíváme.“

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.