Fallout 76 - náhled

Fallout 76 překonal historický milník v počtu hráčů

23. 12. 2022
Zdroj náhledu: Bethesda Game Studios

Po katastrofálních výsledcích a ostré kritice, které Fallout 76 zažil po vydání, je tento historický milník velkým překvapením.

Multiplayerový postapokalyptický akční titul Fallout 76 dosáhl celkově již 13,5 milionu hráčů. Po letech získávání důvěry, která byla v začátcích značným způsobem pošramocená, je to bezpochyby velkým úspěchem, a pro nás dokonce i překvapením. Tohoto výsledku bylo dosaženo díky neustálé podpoře od Bethesdy, která nad Falloutem 76 ani přes všechny počáteční problémy nezlomila hůl a pravidelně vydávala nové aktualizace a obsah.

Fallout 76 byl vydán v roce 2018 s cílem propojit hráče navzájem a nechat je společně přežívat jadernou katastrofu v Západní Virginii. To se ovšem ze začátku Bethesdě příliš nepodařilo, titul doprovázelo velké množství chyb, absence několika zásadních aspektů a rovněž pustý a prázdný svět, v němž nebylo možné dělat skoro nic. Ze začátku to dokonce vypadalo, že se z Falloutu 76 stane absolutní propadák odsouzený k zániku. Bethesda však postupem času obohacovala hru o nový obsah a výsledkem je stále narůstající počet hráčů a čím dál pozitivnější recenze.

Fallout 76 je v současnosti dostupný pro PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.