Fallout 76 překonal historický milník v počtu hráčů

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Bethesda Game Studios
Po katastrofálních výsledcích a ostré kritice, které Fallout 76 zažil po vydání, je tento historický milník velkým překvapením.

Multiplayerový postapokalyptický akční titul Fallout 76 dosáhl celkově již 13,5 milionu hráčů. Po letech získávání důvěry, která byla v začátcích značným způsobem pošramocená, je to bezpochyby velkým úspěchem, a pro nás dokonce i překvapením. Tohoto výsledku bylo dosaženo díky neustálé podpoře od Bethesdy, která nad Falloutem 76 ani přes všechny počáteční problémy nezlomila hůl a pravidelně vydávala nové aktualizace a obsah.

Fallout 76 byl vydán v roce 2018 s cílem propojit hráče navzájem a nechat je společně přežívat jadernou katastrofu v Západní Virginii. To se ovšem ze začátku Bethesdě příliš nepodařilo, titul doprovázelo velké množství chyb, absence několika zásadních aspektů a rovněž pustý a prázdný svět, v němž nebylo možné dělat skoro nic. Ze začátku to dokonce vypadalo, že se z Falloutu 76 stane absolutní propadák odsouzený k zániku. Bethesda však postupem času obohacovala hru o nový obsah a výsledkem je stále narůstající počet hráčů a čím dál pozitivnější recenze.

Fallout 76 je v současnosti dostupný pro PC, Playstation 4/5, Xbox One a Xbox Series X/S.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn