Flintlock The Siege of Dawn – střelné zbraně, sekera a magie

Flintlock: The Siege of Dawn ukazuje souboje

4. 9. 2022
Zdroj náhledu: A44 Games

Akční RPG Flintlock: The Siege of Dawn se předvádí v novém traileru, který prezentuje souboje ve stylu žánru souls-like, akorát se střelnými zbraněmi. Během Gamescomu se vývojáři ze studia A44 Games pochlubili ukázkami soubojů svého chystaného titulu a ohlasy jsou velmi vřelé. Poslední bitva lidstva v níž Staří bohové otevřeli brány onoho světa a vypustili svou nemrtvou armádu, se uskuteční začátkem roku 2023 na PlayStation 5, PlayStation 4, PC (prostřednictvím Steam a Epic Games Store), Xbox Series X/S a Xbox One. Flintlock: The Siege of Dawn bude také k dispozici hned v první den vydání prostřednictvím Xbox Game Passu.

Trailer se zaměřuje na ukázku schopností dvou ústředních postav. Těmi jsou členka koaliční armády Nor Vanek a magická bytost jménem Enki. Nor se díky svému kouzelnému společníkovi bude moct hbitě pohybovat po lokacích a překonávat delší vzdálenosti. Zatímco Enki na nepřátele útočí pomocí magických kouzel a bude figurovat spíše jako podpora, Nor se se svou brutální sílou předvede na blízko. Díky své sekeře a střelné zbrani bude rozdávat jednu smrtící ránu za druhou s efektními dokončovačkami doprovázenými líbeznými zvuky prorážení brnění a křupání kostí. Konec traileru hráče láká na setkání s bossem, jimiž budou hamižní bohové. Takže si to zrekapitulujme… úkolem je zabít bohy a hlavní postava rozdává rány pomocí sekery… kdyby byl Kratos něžného pohlaví, vypadal by určitě nějak takto.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.