GTA 6 - náhled

Florida Joker neuspěl se soudem, a tak nabízí Rockstar Games spolupráci

26. 1. 2024
Zdroj náhledu: igdb.com

Jeden by řekl, že tato pohádka o Popelce v žánru „když ho nemůžeš porazit, přidej se k němu“ spěje ke svému konci. Reálně to ale spíš vypadá, že telenovela „když ho vyhodíš dveřmi, vrátí se oknem, komínem nebo potrubím“ snad nikdy neskončí. Dejme si ale rychlé shrnutí, protože jen ode mě je to třetí článek, který se tímto význačným sociálním příběhem Floridy Jokera plným zrady, pomsty, proseb a nyní fáze vyhrožování, zabývá.

Florida Joker aka Lawrence Sullivan je přesvědčen, že studio Rockstar Games ukradlo jeho podobiznu, už od prvního traileru Grand Theft Auto VI, a tak chtěl, dva, tři, pět a deset milionů dolarů. Nehledejte v tom souvislosti, nejsou tam. Nicméně už mu došlo, že žádné peníze rozhodně nedostane a v rámci usmiřovací fáze nabídl Rockstar Games, že tuto potetovanou postavu nadabuje.

Vzhledem k tomu, jak kvalitní promo GTA 6 dělá, bych ho snad i charakter, který možná bude i v tomto příběhu jednou z těch ústředních, namluvit nechal. Tento potetovaný chlápek byl nejspíš v traileru zatčen omylem, když policie pátrala po Lucii a Jasonovi, tedy hlavních hrdinech. Je možné, že se bude chtít pomstít a my se s ním nejednou setkáme. Stejně jako s Lawrencem Sullivanem.

Ten nyní dal další ultimátum se slovy: „Opravdu se vás nesnažím žalovat, ale pokud budu muset, udělám to.“ A tak v rámci další fáze nyní budeme doufat, že přijde ještě nějaké to kopání kolem sebe a nakonec finální, ale blahosklonné odpuštění, jaké si Rockstar Games možná i zaslouží. Jisté ale je, že z hlediska marketingu GTA 6 díky Florida Jokerovi válí a nemusí se ani moc snažit. Tak dobrý influencer on je.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.