GTA 6 - náhled

Joker požaduje odškodné za ztvárnění v Grand Theft Auto VI

12. 12. 2023
 

Není nad to si jednou za čas zažalovat studio Rockstar Games. Ostatně sám čekám na svou velkou příležitost. V nedávném prvním traileru vývojáři Grand Theft Auto VI na pláži ukázali postavu, která by podle Lawrence Sullivana měla být on. Tento naprosto donedávna neznámý floridský Joker nyní požaduje po známém studiu až dva miliony dolarů, protože parodují jeho vizáž. Jakože nechci nikoho soudit, ale skutečně tento herní potetovaný kriminálník vypadá jako Joker?

Sám Lawrence Sullivan nyní na sociální síti TikTok zveřejňuje jedno video za druhým, kde se snaží porovnávat sebe a onoho potetovaného muže v traileru. Nejhorší na tom asi je, že se mu daří na sebe strhávat pozornost, protože už si našel spousty podporovatelů. Takto se dneska nejspíš dělá kariéra, když nechcete být Island Booooy. Zpět ale k tématu.

Momentálně mu dle dostupných informací jeho právník říká, že nemá šanci v soudním sporu uspět. Přece jen, kolik lidí dnes tetování má? Sullivan se však odmítá vzdát a stále více se zapojuje do porovnávání sebe a postavy z Grand Theft Auto VI. Stejnou metodu zkusila před lety i Lindsay Lohan, která ale u soudu neuspěla. Dokáže to tak tento muž? Dle sociálních sítí se jeho šance zvednou s tím, jak moc bude jeho herní charakter důležitý pro hru. Momentálně to vypadá, že se s ním setkáme více než jednou, takže se jeho šance zvyšují. Reálné ale nejspíš přesto nebudou. Naštěstí alespoň nažene nějaké ty followers a třeba rozjede vlastní pořádnou rapovou kariéru.

Patrik Klicman

Milovník her s pořádným příběhem už od prvního releasu Age of Mythology, ke kterému se dostal náhodou jako malý devítiletý kluk. Nyní je to spíš herní konzerva, která má dilema u každé nové hry, jestli ji vůbec má spustit. Jinak se jedná o vášnivého čtenáře knih a komiksů, hráče Dračího doupěte, duševního sběratele herních figurek a milovníka grilování.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.