Aven Colony - Epic Games

Kolonizujte cizí planetu v nové hře zdarma od Epic Games

4. 11. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

Jako každý čtvrtek, i dnes nám společnost Epic Games připravila další hru, kterou si následujících sedm dní můžeme zcela zdarma přidat do naší knihovny. Minulý týden jsme měli možnost vžít se do nočních můr malého chlapce ve hře DARQ: Complete Edition, dnes nás čeká kolonizace mimozemské planety v titulu Aven Colony.

Úkolem v této strategické hře je vybudovat pro lidstvo nový domov na planetě Aven Prime, několik světelných let daleko od Země. Prostředí na Aven Prime je skutečně bohaté, ale také nehostinné. Hluboké džungle a rozlehlé pouště pustoší elektrické bouře, smrtelné toxické erupce, nízká hodnota kyslíku v atmosféře a také zdejší formy života. Kromě samotného budování města se tak musíte poprat s různými typy nástrah, které koukají na každém rohu. Mimo stavění titul Aven Colony nabízí i jakýsi příběh, jenž odhalí skrytá tajemství tohoto nehostinného světa.

Strategická hra Aven Colony bude na Epic Games Store k dispozici do 11. listopadu 2021.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.