Gas Station Simulator si po vydání vede velice dobře

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: IGDB.com
Se simulátory se v posledních letech roztrhl pytel a upřímně, není se čemu divit. Hráče a hráčky velice baví se vžít do role určitých profesí. Již v minulosti se tedy na vysokých pozicích dle prodejnosti držely jiné simulátory, jako například House Flipper nebo Lawn Mowing Simulator. Teď se na třetí pozici nachází titul, který nese název Gas Station Simulator.
Z názvu je všem nejspíše jasné, o čem celý koncept hry je. Ocitnete se v roli majitele benzínové stanice kdesi v poušti. Vaším úkolem je benzinku zrenovovat a obsluhovat všechny příchozí zákazníky. Postupem času budete moci vylepšovat různé předměty a nástroje na vaší benzince a dostanete možnost najímat pracovníky. Ti za vás poté budou určité úkony vykonávat a vy se tak budete moci zaměřit na důležitější věci.
Jak jsem již zmínila výše, Gas Station Simulator se momentálně na Steamu nachází na třetím místě v žebříčku nejprodávanějších her. V den vydání, což bylo včera, 15. září 2021, do hry vstoupilo 5 619 hráčů, což je dle mého poměrně slušné číslo. Titul si také vysloužil 87 % kladných recenzí.
Gas Station Simulator je momentálně na Steamu zlevněný o 10 % a stojí tedy 15,11 eur. Pokud si ale stále nejste jistí, zda by vás tato hra bavila, na Steamu je možné si zadarmo vyzkoušet demo.

Zdroj: pcgamesn.com

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn