Gas Station Simulator náhled

Gas Station Simulator si po vydání vede velice dobře

16. 9. 2021
Zdroj náhledu: IGDB.com

Se simulátory se v posledních letech roztrhl pytel a upřímně, není se čemu divit. Hráče a hráčky velice baví se vžít do role určitých profesí. Již v minulosti se tedy na vysokých pozicích dle prodejnosti držely jiné simulátory, jako například House Flipper nebo Lawn Mowing Simulator. Teď se na třetí pozici nachází titul, který nese název Gas Station Simulator.

Z názvu je všem nejspíše jasné, o čem celý koncept hry je. Ocitnete se v roli majitele benzínové stanice kdesi v poušti. Vaším úkolem je benzinku zrenovovat a obsluhovat všechny příchozí zákazníky. Postupem času budete moci vylepšovat různé předměty a nástroje na vaší benzince a dostanete možnost najímat pracovníky. Ti za vás poté budou určité úkony vykonávat a vy se tak budete moci zaměřit na důležitější věci.

Jak jsem již zmínila výše, Gas Station Simulator se momentálně na Steamu nachází na třetím místě v žebříčku nejprodávanějších her. V den vydání, což bylo včera, 15. září 2021, do hry vstoupilo 5 619 hráčů, což je dle mého poměrně slušné číslo. Titul si také vysloužil 87 % kladných recenzí. Gas Station Simulator je momentálně na Steamu zlevněný o 10 % a stojí tedy 15,11 eur. Pokud si ale stále nejste jistí, zda by vás tato hra bavila, na Steamu je možné si zadarmo vyzkoušet demo.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.