Genshin Impact – 2.1

Genshin Impact oznamuje anime adaptaci

20. 9. 2022
Zdroj náhledu: HoYoverse

Genshin Impact se chystá na oslavu svých druhých narozenin. Do hry přijde rozsáhlý update, který přidá nové postavy a zbraně, navrátí některé speciální akce a mnoho dalšího. Překvapením, ne pro oslavence, nýbrž pro všechny fanoušky, je oznámení anime adaptace. Ta vzbudila obrovskou vlnu nadšení. Znalci světa anime seriálů totiž moc dobře vědí, že studio, které si anime Genshin Impact bere na starost, odvede kvalitní práci. Ufotable na svém kontě má již výborný Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba, God Eater či Fate/Zero a další. Rozhodně se tedy nejedná o nováčky v oboru, právě naopak. Je nad slunce jasné, že kvalita se očekává vysoká, což ostatně potvrdila první upoutávka. Vývojáři z HoYoverse navíc označili spolupráci se studiem Ufotable jako dlouhodobou. Tato informace u některých fanoušků vyvolala naděje, že anime nezůstane pouze u jedné řady.

Krátký trailer toho sice neprozrazuje mnoho, ale můžeme na něm vidět kvalitu zpracování, prostředí a samotné animace. Prozatím nemůžeme s jistotou odtušit, jakým směrem se příběh bude nechat unášet, kolik epizod nás čeká ani kdy přibližně anime vyjde. Vše je ve hvězdách, ale už teď se můžeme těšit na další seriálovou adaptaci, která se jistě zapíše k těm lepším. Zrovna Genshin Impact má svým vizuálním zpracováním k anime velmi blízko, a tak bylo pouze otázkou času, kdy se tato novinka skutečně objeví. „Pojďme společně vstoupit do tohoto obrovského magického světa dobrodružství.“

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.