Genshin Impact – logo

Genshin Impact přináší zpět Lantern Festival

30. 12. 2021
 

První aktualizace pro západní hráče přichází 5. ledna 2022. Představuje novou oblast Enkanomiya, prastarý podmořský ostrov plný nebezpečných nepřátel, a Abyss. Střed města tvoří umělé slunce a hráči budou muset najít způsob, jak jej v jeho okolí využít v hádankách.

Kromě nového regionu se vrací i festival Lantern Rite s možností získat zdarma čtyřhvězdičkovou postavu z Liyue. Letošní Festival luceren navíc předznamenává návrat Jade Chamber, létajícího paláce Liyue.

Dvě nové postavy, které se objevují s patchem, jsou Shenhe, pětihvězdičková postava, která využívá útoky pomocí Cryo elementů a polearm k posílení ostatních spoluhráčů s prvkem Cryo. Druhou postavou je pak Yun Jin, která používá Geo Vision a tím posiluje útoky a obranu svých spoluhráčů. Yun Jin je operní pěvkyně, která je namluvená skutečnou umělkyní z Pekingské opery.

Více o aktualizaci Genshin Impact 2.4 se dozvíte na oficiálních stránkách.

Zdroj: pcgamer.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.