Genshin Impact – logo

Genshin Impact přináší zpět Lantern Festival

30. 12. 2021
 

První aktualizace Genshin Impact pro západní hráče přichází 5. ledna 2022. Představuje novou oblast Enkanomiya, prastarý podmořský ostrov plný nebezpečných nepřátel, a Abyss. Střed města tvoří umělé slunce a hráči budou muset najít způsob, jak jej v jeho okolí využít v hádankách.

Kromě nového regionu se vrací i festival Lantern Rite s možností získat zdarma čtyřhvězdičkovou postavu z Liyue. Letošní Festival luceren navíc předznamenává návrat Jade Chamber, létajícího paláce Liyue.

Dvě nové postavy, které se objevují s patchem, jsou Shenhe, pětihvězdičková postava, která využívá útoky pomocí Cryo elementů a polearm k posílení ostatních spoluhráčů s prvkem Cryo. Druhou postavou je pak Yun Jin, která používá Geo Vision a tím posiluje útoky a obranu svých spoluhráčů. Yun Jin je operní pěvkyně, která je namluvená skutečnou umělkyní z Pekingské opery.

Více o aktualizaci Genshin Impact 2.4 se dozvíte na oficiálních stránkách.

Zdroj: pcgamer.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.