Grafická modifikace NaturalVision pro GTA 5 byla opět vylepšena

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Razed

Známá grafická modifikace NaturalVision pro GTA 5 byla opět vylepšena. Realistický zážitek tak dostal úplně nový rozměr, který možná těžko překoná i nadcházející GTA 6.

Přestože GTA 5 je tu s námi již dlouhých devět let, neustále se těší velké oblibě hráčů, alespoň tedy co se režimu GTA Online týče. Kromě toho si titul za celou dobu vzalo na paškál také mnoho modderů, již do hry stále přidávají nové a nové modifikace. Ty se zaměřují na různé aspekty, jako je třeba vylepšení vizuální stránky, která už v dnešní době nemusí působit úplně svěžím dojmem.
Jednu takovou modifikaci možná mnoho hráčů bude znát a přináší zásadní vylepšení, které udělá z vizuálu GTA 5 ještě více realistický požitek, než tomu bylo doposud. Jedná se o modifikaci NaturalVision, která pod novým označením NaturalVision Evolved přináší mnoho vylepšení. Mezi ně patří například paralaxní mapování silnic, chodníků nebo budov – a to dokonce i těch, do kterých nemá hráč přístup. Tato funkce vylepšuje texturovaný povrch, který díky tomu vypadá o něco realističtěji. Dále se můžeme těšit na širší paletu barev vegetace a mraků.

Jaké parádní výsledky tato vylepšená modifikace přináší, zjistíte v ukázce výše. Jen dodáme, že tato verze je zatím ve fázi beta, tudíž některé výsledky se do vydání plné verze mohou změnit. Pokud byste o tuto Early Access verzi měli zájem, můžete zavítat na Patreon, kde je za malý poplatek k dispozici.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn