GTA: The Trilogy – Definitive Edition vyšlo na Steamu s podporou Steam Decku

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: Rockstar Games

Dřívější spekulace se skutečně potvrdily, remasterovaná trilogie GTA: The Trilogy – Definitive Edition oficiálně vyšla na platformě Steam. Do 2. února navíc bude dostupná s 50% slevou. 

Jak už jsme psali minule, předělávka trilogie GTA 3, GTA: Vice City a GTA: San Andreas, která před více než rokem vyšla pod balíčkem GTA: The Trilogy – Definitive Edition na platformě od Rockstaru, to neměla vůbec jednoduché. Ačkoliv jsme se dočkali vylepšeného vizuálu a mnoha moderních vychytávek, kvůli technické stránce a celkové optimalizaci se jednalo o jedno z největších zklamání roku 2021. Naše dojmy si můžete přečíst v naší recenzi. Přesto se Rockstar Games rozhodl dát trilogii druhou šanci a uvést ji na nejrozšířenější herní platformu pro PC. Na Steamu si ji navíc, spolu s dalšími tituly od studia, můžete pořídit za 29,99 euro. Speciální nabídka potrvá až do 2. února. Koncem tohoto měsíce by navíc GTA: The Trilogy – Definitive Edition mělo vyjít i na Epic Games Store.

Co se týče detailů, vylepšená trilogie dostala na Steamu podporu achievementů či částečnou podporu pro přenosnou konzoli Steam Deck. GTA: The Trilogy – The Definitive Edition je k dispozici na PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One a Xbox Series X/S.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn