Redfall náhled

Halloweenský trailer na Redfall předvádí hromadu děsivých upírů

26. 10. 2022
Zdroj náhledu: IGDB.com

Bethesda včera, tedy 25. října, vydala další trailer na svoji nadcházející střílečku nesoucí název Redfall. Zde vašim hlavním úkolem bude zabíjet krvelačné upíry. Tento nový trailer je tematicky zasazen do období Halloweenu a ukazuje fiktivní přímořské městečko Redfall ve státě Massachusetts, ve kterém jsou upíři téměř na každém rohu. „Halloween tu chutná jinak,“ zní věta z popisu traileru. Video nám mimo jiné i představí různé typy upírů, na které ve hře budeme moct narazit. Jedná se například o Anglera nebo Watchera.

Redfall společně se Starfield měl vyjít již tento rok, nicméně Bethesda a Microsoft bohužel tituly odložily, čímž vůbec nepotěšily své fanoušky, protože velké first-party tituly na Xboxu poměrně chybí. Redfall tedy vyjde až roce 2023 na konzole Xbox a PC a bude k dispozici hned první den prostřednictvím služby Xbox Game Pass. Hra, kterou vyvíjí sesterské studio Arkane v texaském Austinu, vypadá hodně podobně jako Borderlands, akorát že ve stylu Arkane. Hráči se zde ocitnou v roli přeživších lidí, kteří se spojí v boji proti nemrtvým. Vývojáři se však dušují, že hru půjde bez problémů hrát i sólo.

Zdroj: gamespot.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.