Death Stranding – úvodka

Hideo Kodžima spouští svůj podcast

27. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Hideo Kodžima pokračuje v trendu, kdy se objevuje v živém vysílání Geoffa Keighleyho a neukazuje nové hry. Během Opening Night Live oznámil, že příští měsíc spustí podcast exkluzivně pro Spotify. Pořad se bude jmenovat Struktura („Brain Structure“).

Zdroj: KOJIMA PRODUCTIONS

Hideo Kodžima nedávno poskytl rozhovor o podcastu magazínu japan.cnet a my vám přinášíme menší výstřižek.

„Program zkoumá, jak vznikají Kodžimovy geniální nápady a kreativní myšlení prostřednictvím přednášek na různá témata včetně her, filmů, hudby, knih, umění, filozofie a sociálních otázek. Součástí programu budou také dialogy s vedoucími představiteli a tvůrci z různých oblastí, jako je podnikání, technologie a zábava, s hosty z Japonska i ze zahraničí. Pravidelně se bude objevovat také rubrika, v níž bude Kodžimův blízký přítel Jeff Keighley, známý herní novinář a televizní moderátor, informovat o nejnovějších herních a technologických novinkách z USA a Evropy.“

Pokud nechcete čekat, pilotní díl je k dispozici již nyní. Epizoda „#00 Prologue“ pojednává o Kodžimově tvůrčím procesu.

Tagy:

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.