High on Life – gangsteři

High on Life je další odloženou hrou

20. 8. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Zatímco jeden očekávaný titul za druhým ohlašoval své datum vydání na letošní říjen, stejně tak rychle se tato nabitá sestava začala hroutit jako domeček z karet. Z několika velkých her plánovaných na říjen už stihl vypadnout Forspoken, Marvel's Midnight Suns a v tento měsíc si nezahrajete ani bláznivou střílečku High on Life. Původní termín 25. října 2022 musel být odsunut, naštěstí pouze o pár týdnů. High on Life nově vyjde 13. prosince 2022 a důvod je prakticky totožný jako u většiny vývojářů posouvajících svůj projekt na pozdější datum… vychytání chyb a doladění veškerých detailů, aby hra vyšla v co možná nejlepším stavu.

„Máme dobré i špatné zprávy. Neváhejte si vybrat možnost, kterou chcete číst jako první. Nebudeme zasahovat do vaší svobodné vůle. DOBRÁ ZPRÁVA: High On Life se chystá i v roce 2022! Tým Squanch Games usilovně pracuje na vývoji toho nejlepšího herního zážitku, který se dostane na vaše obrazovky, a trocha času navíc na odstranění některých chyb nikdy neuškodí. S ohledem na to je naše nové datum uvedení na trh stanoveno na 13. prosince 2022.

ŠPATNÁ ZPRÁVA: Je to zpoždění hry, omlouváme se! Protože vás necháme čekat dalších šest týdnů, přijměte prosím odkazovanou animaci jako omluvu. High On Life bude k dispozici prostřednictvím Xbox Series X/S, Xbox One, PC, Day One na Xbox Game Pass, PC Game Pass a prostřednictvím služby Xbox Cloud Gaming. Děkujeme vám za vaši neutuchající trpělivost a podporu!“

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.