High on Life – úvodka

High On Life předvedlo souboj s bossem

25. 8. 2022
Zdroj náhledu: Squanch Games, Inc.

Společnost Squanch Games vydala nový trailer k připravované střílečce z pohledu první osoby High On Life a tentokrát se můžeme podívat, jak náš hlavní hrdina likviduje bosse.

Tento trailer, který byl odvysílán během dnešní prezentace Gamescom Opening Night Live, ukazuje boj mezi naším hlavním hrdinou a jeho hlasitými zbraněmi a mimozemským bossem 9-Torgem. Bossfight předvedl standardní souboje typu „namiř a zastřel“, ale také se v něm objevuje i nějaká vertikalita prostřednictvím „věcičky“ v arzenálu, která připomíná hák s nožem. Protože zbraně mají osobnosti a mluví, uslyšíte zmíněnou věc s nožovým jazykem házet více slovíček na F, než jste kdy slyšeli v souboji s bossem.

Jak můžete vidět, souboj s bossem vypadá jako skvělá zábava a zaslouží si trochu uznání za to, že jde o víc než jen o bitvu typu „kdo koho zastřelí“. Hra High On Life se objeví na konzolích Xbox Series X/S, Xbox One a PC (prostřednictvím služby Steam a obchodu Epic Games Store) 13. prosince.

Zdroj: gameinformer.com

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.