Mortal Kombat 1 - Homelander

Homelander přistává v Mortal Kombat 1

8. 5. 2024
Zdroj náhledu: NetherRealm Studios

NetherRealm Studios nedávno představilo první náhled na nadcházející rozšíření své hry Mortal Kombat 1. Nabídku bojovníků nově rozšíří kontroverzní hrdina z populárního seriálu The Boys – Homelander. Tento náhled přichází jen pár dní po tom, co platforma Prime Video představila svůj trailer pro nadcházející čtvrtou sezónu seriálu The Boys, která bude mít premiéru již 13. června. Očekává se, že postava bude přidána do hry kolem data premiéry nové sezóny, konkrétní datum vydání zatím nebylo oznámeno.

Krátká video ukázka nám poskytne rychlý přehled schopností nové postavy ve stylu Mortal Kombat čili v pěkně brutálním stylu. Homelander zde demonstruje svou nadlidskou sílu a devastující schopnost tepelného zraku, která mu umožňuje kombinovat devastující útoky z blízka s ničivými dálkovými zásahy. Navíc se zde s humorem představuje Homelanderova bizarní láska k mléku, které si podobně jako v seriálu v klidu vychutnává z dětské láhve.

Herec Antony Starr, ztvárňující postavu Homelandera v seriálu, bohužel odmítl nabídku propůjčit svůj hlas herní postavě. Studiu se tedy podařilo získat pouze jeho podobiznu a muselo najít hlas náhradní, který by co nejvíce odpovídal svému originálu. Dle ohlasu fanoušků seriálu se jim to docela podařilo a již nejsou na herce tolik naštvaní.

Homelander je jednou ze šesti nových hratelných postav z rozšiřujícího balíčku Mortal Kombat 1 Kombat Pack. Balíček zahrnuje i postavu Omni-Mana z jiného populárního seriálu Invincible a návrat fanoušky oblíbené postavy Quan-Chi. Každá z nových postav přináší další unikátní bojové styly a schopnosti, které rozvíjejí již tak pestrou paletu bojovníků, přičemž přítomnost Homelandera jistě přidá další novou bojovou strategii. Otázkou zůstává, zdali se balíček za vyšší cenu (39,99 EUR) vyplatí.


Článek pro Gaming Professors napsal Jiří Vančura.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.