Rideable-Griffin-Mount-Nexus-mods

Nový mod Geraltovi umožní osedlat si gryfa

7. 5. 2024
Zdroj náhledu: nexusmods.com/apokryphos

Žádná videohra není nikdy dokonalá. Ať už si každý říká, co chce, pokaždé si dokážeme najít nějakou tu vadu na kráse. Jsme přece jen hráči. Někdy nám zážitek kazí nevzhledné textury, jindy absence určitých mechanik či omezené možnosti úprav. Naštěstí si jako komunita umíme poradit a to, co nám chybí, si svépomocí doladit. Přesněji řečeno šikovní tvůrci nejen na nechvalně známé webové stránce Nexus Mods vytváří mnohdy úchvatné modifikace všeho druhu, díky nimž v oblíbených titulech strávíme klidně i desítky hodin navíc.

Chcete si zahrát Starfield v rozlišení 8K? Žádný problém! Chcete zažít The Last of Us z pohledu první osoby? Předem splněno! Chcete více kočiček v Night City? No já taky! A co takhle ve hře Stray prozkoumat robotickou metropoli v kůži jiné micky? Říkám, sem s tím! … co kdyby se Geralt mohl proletět na gryfovi? No, že jste to neřekli hned! Vaše prosby budiž vyslyšeny, protože uživatel pod přezdívkou apokryphos se vytasil s modem umožňujícím neohroženému bělovlasému zaklínači osedlat si tak majestátné zvíře, jako je právě gryf.

Mod je k dispozici na stránkách nexusmods.com zcela zdarma pro titul Zaklínač 3. Po stažení a následné instalaci stačí dle popisku pořídit návnadu a kdykoliv si přivolat odvoz, který vás buďto vynese přímo do oblak, nebo jej vyměníte za Klepnu pro pozemní přesun. Nutno ovšem podotknout, že Klepna je na zemi daleko rychlejší. Díky tomuto modu najdete Ciri během pár minut a zbytek hry si můžete jít třeba zahrát Gwent.

Populární série Zaklínač kromě této horké novinky nabízí rovněž nespočet zajímavých možností, jak si už tak skvělou videohru upravit ku obrazu svému. Project Polaris aneb čtvrtý Zaklínač je stále v nedohlednu, a přestože mu polské studio CD Projekt Red aktuálně věnuje nejvíce pozornosti z hlediska vývoje, čeká nás ještě dlouhé čekání na odstartování nové ságy. To už se snad dříve ukáže remake prvního Zaklínače.

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.