Horizon Forbidden West - nepřátelský kmen

Horizon Forbidden West dostal patch s číslem 1.23

4. 5. 2023
 

Společnost Guerrilla Games vydala aktualizaci 1.23 hry Horizon Forbidden West, která vedle mnoha vylepšení přináší i některé velmi žádané opravy.Po patchi 1.22 pro nedávno vydané rozšíření The Burning Shores z minulého týdne tu máme další aktualizaci pro pokračování Zero Dawn od Guerrilly. Podle vývojářského týmu se tento nový patch zabývá některými z nejžádanějších oprav, včetně opravy hlavního úkolu „Following Seyka Into The Tower“ a „Aerial Capture: North“.

Součástí této zbrusu nové aktualizace jsou také různé opravy dalších hlavních úkolů i vedlejších úkolů, včetně opravy hlavního úkolu „To the Burning Shores“, který způsoboval, že se po restartu z uložení po úvodním filmu se při plnění cíle „Kill the machines“ vypařily stroje. Tento problém blokoval postup ve hře a nyní byl opraven.

Kromě mnoha oprav hlavních úkolů, vedlejších úkolů a aktivit ve světě obsahovala tato nová aktualizace také opravy zbraní, strojů, některých dovedností, uživatelského rozhraní a několika chyb, které vedly k pádu hry. Kromě zveřejnění poznámek k opravám pro poslední aktualizaci se společnost Guerrilla také podělila o to, na kterých problémech tým stále aktivně pracuje. Více se o patchi dočtete zde.

Hra Horizon Forbidden West, pokračování hry Horizon Zero Dawn z roku 2017, je již celosvětově dostupná pro PlayStation 5 i PlayStation 4. První rozšíření hry, Burning Shores, vyšlo exkluzivně pro PlayStation 5 minulý měsíc.

František Hampl

K prvním hrám přičuchl už ve školce, ale do hraní ho pořádně až na základce vtáhla první Mafie, druzí simíci a třetí Heroes of Might and Magic. Hry ho od té doby nepustily, PC velice rychle doplnil „PSPéčkem“, od kterého přesedlal k větším konzolím, a dnes už je hrdým konzolistou. Jeho hlavním zájmem jsou příběhové adventury a RPGčka, ale nepohrdne ani dobrou strategií či karetkou. Pokud nepřebývá ve svém hráčském doupěti plném Lega a deskovek, tráví nejvíce času v kině a na farmačce.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.