Street Fighter 6 – další logiášek

Street Fighter 6 potvrzen pro TwitchCon

30. 9. 2022
Zdroj náhledu: @StreetFighter

Street Fighter 6 byl potvrzen, že se představí na TwitchConu v San Diegu. Fanoušci bojových her – včetně mě – jsou od únorového oznámení zvědaví, jak bude nejnovější díl série vypadat. Díky estetickým změnám a novým herním prvkům je Street Fighter 6 pro fanoušky žánru novým svěžím titulem. Přítomnost na TwitchConu ukazuje, že se společnost Capcom snaží zajistit, aby se nejnovější hře dostalo co největší pozornosti ještě před jejím vydáním v roce 2023.

Zdroj: @StreetFighter

Návštěvníci si budou moci zahrát demo s osmi hratelnými postavami ze Street Fighter 6, včetně Ryua, Kena, Juriho, Kimberly, Chun-Li, Guile, Jaimeho a Luka. Více informací o demoverzi zatím nebylo zveřejněno, ale pravděpodobně půjde o ukázku toho, jak bude vypadat plná hra. Pokud jde o estetiku a prezentaci Street Fightera 6, Capcom se rozhodl pro odvážné kroky. Městský hip-hopový styl hry připomíná podobnou estetiku jako Third Strike, jen tentokrát s větším důrazem na hip-hop, což může někoho odradit. Postavy ve hře jsou odvážné, barevné a výrazné, a to je pro každou dobrou bojovou hru nezbytné.

Přístup do bety

Rád bych vám také připomněl, že máte možnost zúčastnit se první beta verze, která proběhne ve dnech 7.–10. října. Registrovat se můžete na systémech PS5, Xbox Series X/S a Steam. V omezeném režimu si můžete vyzkoušet rozsáhlou nabídku tvorby postavy, kde si můžete vytvořit vlastního avatara a používat ho v Battle Hubu.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.