Street Fighter 6 potvrzen pro TwitchCon

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: @StreetFighter
Street Fighter 6 potvrzen pro TwitchCon Street Fighter 6 byl potvrzen, že se představí na TwitchConu v San Diegu. Fanoušci bojových her – včetně mě – jsou od únorového oznámení zvědaví, jak bude nejnovější díl série vypadat. Díky estetickým změnám a novým herním prvkům je Street Fighter 6 pro fanoušky žánru novým svěžím titulem. Přítomnost na TwitchConu ukazuje, že se společnost Capcom snaží zajistit, aby se nejnovější hře dostalo co největší pozornosti ještě před jejím vydáním v roce 2023.

Zdroj: @StreetFighter

Návštěvníci si budou moci zahrát demo s osmi hratelnými postavami ze Street Fighter 6, včetně Ryua, Kena, Juriho, Kimberly, Chun-Li, Guile, Jaimeho a Luka. Více informací o demoverzi zatím nebylo zveřejněno, ale pravděpodobně půjde o ukázku toho, jak bude vypadat plná hra.
vypadat plná hra. Pokud jde o estetiku a prezentaci Street Fightera 6, Capcom se rozhodl pro odvážné kroky. Městský hip-hopový styl hry připomíná podobnou estetiku jako Third Strike, jen tentokrát s větším důrazem na hip-hop, což může někoho odradit. Postavy ve hře jsou odvážné, barevné a výrazné, a to je pro každou dobrou bojovou hru nezbytné.

Přístup do bety

Rád bych vám také připomněl, že máte možnost zúčastnit se první beta verze, která proběhne ve dnech 7.–10. října. Registrovat se můžete na systémech PS5, Xbox Series X/S a Steam. V omezeném režimu si můžete vyzkoušet rozsáhlou nabídku tvorby postavy, kde si můžete vytvořit vlastního avatara a používat ho v Battle Hubu.

 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn