Daemon X Machina - náhledovka

Ochraňte budoucnost lidstva v nové hře na Epic Games Store

27. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Ani tento čtvrtek virtuální herní obchod Epic Games Store nezapomněl hráčům nadělit zajímavý titul, který si po dobu následujících sedmi dnů bude možné přidat do knihovny. V dnešní nabídce budeme bránit lidstvo v akční hře DAEMON X MACHINA.

DAEMON X MACHINA

Titul od vývojářského studia Marvelous Inc. se specializuje na rychlou akci, v níž je vaším úkolem ničit umělou inteligenci, která se vzbouřila proti svým lidským stvořitelům. K tomu vám dopomůže váš společník, robot Arsenal. Zajímavostí hry DAEMON X MACHINA je to, že původně byla určena jako exkluzivita pro Nintendo Switch a na počítače se dostala až po nějaké době. Titul také podporuje možnost kooperace či zde naleznete tzv. Versus mód.

DAEMON X MACHINA bude v obchodě Epic Games Store dostupný do 3. února 2022, poté se dočkáme hry Yooka-Laylee and the Impossible Lair.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.