PS Plus únor 2022 – co si pro nás Sony připravilo tentokrát?

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com
Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc únor roku 2022. Tento měsíc Sony příjemně překvapí hlavně milovníky bojových sportů a zábavních parků, už teď se nemůžeme dočkat 1. února, kdy si budeme moct přidat tyto hry do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná.
PS Plus únor 2022

EA Sports UFC 4 (PS4)

Bez ohledu na to, jak a kde hrajete, EA Sports UFC 4 vás postaví do středu pořádného souboje v bitkách jeden na jednoho. Vyvíjejte a upravujte svou postavu pomocí systému postupu napříč všemi režimy. Přejděte z neznámého amatérského bojovníka na superstar UFC v režimu kariéry nebo vyzvěte ostatní hráče v online bitkách, abyste se stali neporazitelným šampionem.
EA Sports UFC 4 bude v nabídce PS Plus únor dostupné do 1. března.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4)

Před vydáním pořádného pokračování velice populární série Borderlands, které nese název Tiny Tina’s Wonderlands, tu máme zatím kratší desetihodinový dodatek k původní hře Borderlands, který vyšel minulý rok 9. 11. jako samostatná hra. Rozbíjejte kostlivce, porazte draky a bojujte s obřími golemy v tomto originálním dobrodružství Wonderlands. Zažijte původní questy z roku 2013, kterými to všechno začalo, v této samostatné kampani plné fantazie, zábavy a hor magické kořisti!

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure bude v nabídce PS Plus únor dostupný do 1. března.

Planet Coaster: Console Edition (PS5)

Překvapte a potěšte davy ve svém vlastním zábavním parku, fantazii se meze nekladou. Spravujete skutečně živý svět s bezkonkurenčním důrazem na detail. Bez ohledu na úroveň vašich dovedností přiveďte své nápady k životu. Provoz vašeho parku není jen tak snadný, protože vaši hosté reagují v reálném čase, když nastavujete nové ceny, umísťujete scenérie a instalujete vzrušující nové atrakce. Bavte je, aby návštěvnost a zisky raketově stoupaly.
Planet Coaster: Console Edition bude v nabídce PS Plus únor dostupný do 1. března.
Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn