UFC 4 PS Plus - úvodní

PS Plus únor 2022 – co si pro nás Sony připravilo tentokrát?

26. 1. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc únor roku 2022. Tento měsíc Sony příjemně překvapí hlavně milovníky bojových sportů a zábavních parků, už teď se nemůžeme dočkat 1. února, kdy si budeme moct přidat tyto hry do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná.

Zdroj: Sony

EA Sports UFC 4 (PS4)

Bez ohledu na to, jak a kde hrajete, EA Sports UFC 4 vás postaví do středu pořádného souboje v bitkách jeden na jednoho. Vyvíjejte a upravujte svou postavu pomocí systému postupu napříč všemi režimy. Přejděte z neznámého amatérského bojovníka na superstar UFC v režimu kariéry nebo vyzvěte ostatní hráče v online bitkách, abyste se stali neporazitelným šampionem.

EA Sports UFC 4 bude v nabídce PS Plus únor dostupné do 1. března.

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4)

Před vydáním pořádného pokračování velice populární série Borderlands, které nese název Tiny Tina's Wonderlands, tu máme zatím kratší desetihodinový dodatek k původní hře Borderlands, který vyšel minulý rok 9. 11. jako samostatná hra. Rozbíjejte kostlivce, porazte draky a bojujte s obřími golemy v tomto originálním dobrodružství Wonderlands. Zažijte původní questy z roku 2013, kterými to všechno začalo, v této samostatné kampani plné fantazie, zábavy a hor magické kořisti!

Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure bude v nabídce PS Plus únor dostupný do 1. března.

Planet Coaster: Console Edition (PS5)

Překvapte a potěšte davy ve svém vlastním zábavním parku, fantazii se meze nekladou. Spravujete skutečně živý svět s bezkonkurenčním důrazem na detail. Bez ohledu na úroveň vašich dovedností přiveďte své nápady k životu. Provoz vašeho parku není jen tak snadný, protože vaši hosté reagují v reálném čase, když nastavujete nové ceny, umísťujete scenérie a instalujete vzrušující nové atrakce. Bavte je, aby návštěvnost a zisky raketově stoupaly.

Planet Coaster: Console Edition bude v nabídce PS Plus únor dostupný do 1. března.


Článek pro Gaming Professors napsal Samuel Pernica.

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.