FIFA 22 - PS Plus květen 2022

PS Plus květen 2022 nabídne tři hry včetně nového dílu sportovní série

27. 4. 2022
Zdroj náhledu: Electronic Arts

Společnost Sony odhalila nové hry pro svou předplatitelskou službu PS Plus na měsíc květen roku 2022. Tentokrát Sony nabídne tři tituly, které si můžete od 3. května do 6. června přidat do své knihovny. My vám jako vždy ukážeme, o které hry se jedná.

Zdroj: Playstation

Tribes of Midgard (PS5, PS4)

Prvním titulem v PS Plus květen 2022 je akční RPG hra Tribes of Midgard, která nabídne některé prvky à la Diablo. V ní si zahrajete na vikingy a vaším úkolem je samozřejmě bojovat proti zlu. Tribes of Midgard můžete hrát buď v singleplayeru, anebo v kooperaci s ostatními hráči. Nutno dodat, že je titul stavěn primárně na kooperativní dobrodružství.

Tribes of Midgard bude v PS Plus květen 2022 dostupný do 6. června pro PS4 i PS5.

Curse of Dead Gods (PS4)

Druhá hra, určená v tomto případě pro Playstation 4, je rovněž akční, tentokrát ale s prvky roguelike. Tou hrou je Curse of Dead Gods od studia Passtech Games a vydavatele Focus Home Interactive. Vaše chamtivost vás dovedla až ke smrti, ale tou váš život nekončí. Povstáváte z mrtvých někde v temném a prokletém chrámu, abyste se vzepřeli bohům a užívali si věčný život. Pro náročné boje s vládci světa budete mít k dispozici několik druhů zbraní, od oštěpů a mečů až po luky a mnohé další.

Curse of Dead Gods bude v PS Plus květen 2022 dostupný do 6. června pro PS4.

FIFA 22 (PS5, PS4)

Třetím titulem a možná i největším překvapením v květnovém PS Plus je nejnovější díl slavné fotbalové série, FIFA 22. Kritiky je označován jako nejlepší hra série, a jak už z minulosti známe, obsahuje všechny licence z reálného fotbalového světa, včetně hráčů a týmů. Jako next-gen hra přináší i mnoho novinek a vylepšení, které sérii přibližují ještě více k realismu.

FIFA 22 bude v PS Plus květen dostupná do 6. června pro PS4 i PS5.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.