Resident Evil 3 – logo

Hry Resident Evil získají patche pro ray tracing

3. 3. 2022
Zdroj náhledu: Capcom

Tři hry Resident Evil dostanou oficiální patche pro ray tracing – Capcom oznámil next-gen verze tří posledních her, jedná se o Resident Evil 7 a nedávné remaky druhého a třetího dílu. Aktualizované verze, které vyjdou později v roce 2022, uvedou hry do souladu se standardy Xbox Series X a PS5, ale PC obdrží také patch, ten mimo jiné přidá oficiální podporu ray tracingu.

Zdroj: Capcom

Mezi další věci patří podpora 3D zvuku a vysoká snímková frekvence, což pro uživatele PC pravděpodobně nebude znamenat mnoho, protože všechny tři hry již podporují odemčenou snímkovou frekvenci. Přesto by bylo hezké získat oficiální podporu ray-tracingu, i když mody pro druhý a sedmý díl již existují. Capcom zatím neprozradil, jak rozsáhlý ray tracing bude, ale screenshoty naznačují hezčí odrazy.

Tyto hry rozhodně stojí za zahrání, i v případě extrémně plytkého Resident Evil 3. Přestože byl titul oproti původní verzi strašlivě zredukován, je na Jill Valentine alespoň hezký pohled. Pokud si stáhnete různé modifikace, můžete si zážitek ze hry alespoň trochu zpestřit…víte, jak to myslím, ne? Resident Evil 7: Biohazard byl pro sérii novým objevem, protože se jednalo o první díl, který se hrál z pohledu první osoby.

Letošní rok by měl být pro franšízu náročný. O údajném remaku čtvrtého dílu se pravděpodobně dozvíme více, a pokud budeme mít štěstí, vyjde dokonce v roce 2022. Nedávno vydaný port hry Resident Evil 4 pro VR bude později v tomto roce obsahovat také hru pro více hráčů Mercenaries.

Zdroj: PCgamer

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.