Hunt: Showdown mapa DeSalle je TADY!

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Crytek

Dlouho očekávaná aktualizace, o které jsme vás již několikrát informovali je konečně i na hlavních herních serverech. Hunt: Showdown dnes dostal 30GB aktualizaci, která s sebou přináší avizovanou mapu DeSalle!

Aktualizace Hunt: Showdown má 30GB

„Tato aktualizace s sebou přináší rozsáhlý přírůstek, který vám všem s neuvěřitelnou radostí přinášíme – naši nejnovější mapu: DeSalle.

Za posledních několik let jsme se toho díky naslouchání vám, komunitě, naučili poměrně hodně a při vylepšování našich map jsme se vždy snažili brát v úvahu vaše návrhy. Totéž lze říci i o tvorbě a vývoji DeSalle.

Při vývoji této mapy jsme využili dlouholeté zpětné vazby, kterou jste nám všichni poskytli, abychom si pomohli při brainstormingu, a zkombinovali ji s vlastními nápady, abychom přišli s něčím novým, ale zároveň zůstali věrní základní atmosféře hry Hunt – temné a tušené.

DeSalle kombinuje mnoho nejlepších rysů naší předchozí práce a umožnil nám na ně ještě více navázat přidáním městských a průmyslových oblastí. Přidaná vertikalita a detailní nové komplexy by vám všem měly poskytnout spoustu oblastí k prozkoumání a hraní a zároveň zajistit, že zůstaneme věrni rozmanitosti herních možností, které se snažíme přinášet s každým novým přírůstkem do Huntu.

Hunt Showdown Scrapbeak

Zdroj: Crytek

Plné znění aktualizace, včetně zprávy od vývojářů naleznete zde.

Hru můžete sledovat zde.

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn