Hunt Showdown DeSalle

Hunt: Showdown mapa DeSalle je TADY!

20. 7. 2021
Zdroj náhledu: Crytek

Dlouho očekávaná aktualizace, o které jsme vás již několikrát informovali je konečně i na hlavních herních serverech. Hunt: Showdown dnes dostal 30GB aktualizaci, která s sebou přináší avizovanou mapu DeSalle!

Aktualizace Hunt: Showdown má 30GB

„Tato aktualizace s sebou přináší rozsáhlý přírůstek, který vám všem s neuvěřitelnou radostí přinášíme – naši nejnovější mapu: DeSalle.

Za posledních několik let jsme se toho díky naslouchání vám, komunitě, naučili poměrně hodně a při vylepšování našich map jsme se vždy snažili brát v úvahu vaše návrhy. Totéž lze říci i o tvorbě a vývoji DeSalle.

Při vývoji této mapy jsme využili dlouholeté zpětné vazby, kterou jste nám všichni poskytli, abychom si pomohli při brainstormingu, a zkombinovali ji s vlastními nápady, abychom přišli s něčím novým, ale zároveň zůstali věrní základní atmosféře hry Hunt – temné a tušené.

DeSalle kombinuje mnoho nejlepších rysů naší předchozí práce a umožnil nám na ně ještě více navázat přidáním městských a průmyslových oblastí. Přidaná vertikalita a detailní nové komplexy by vám všem měly poskytnout spoustu oblastí k prozkoumání a hraní a zároveň zajistit, že zůstaneme věrni rozmanitosti herních možností, které se snažíme přinášet s každým novým přírůstkem do Huntu.

Zdroj: Crytek

Plné znění aktualizace, včetně zprávy od vývojářů naleznete zde.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.