Hunt Showdown intro party

Hunt: Showdown nový trailer mapy DeSalle

3. 7. 2021
Zdroj náhledu: igdb.com

V nedávné recenzi a také v několika novinkách jste se mohli blíže seznámit s hrou Hunt: Showdown.

Tento rok je pro Hunt: Showdown opravdu velmi přelomový, od vydání hry se prakticky nikdy nestalo tolik zásadního jako letos. Ano, byly různé tematické eventy, nicméně na to hlavní se stále čekalo. Začátkem roku 2021 přišel nový boss a nyní se netrpělivě čeká na vydání již oznámené mapy DeSalle.

Westernové městečko jako z Hollywoodu

V nejnovějším traileru od společnosti Crytek můžeme vidět, že se boj na život a na smrt přesune i do klasického westernového městečka. V upoutávce nechybí samozřejmě ani skiny lovců, které si můžete dodatečně dokoupit. Nicméně ono zasazení je velmi povedené a nutno dodat, že podobná mapa v celkovém Hunt světě prostě chyběla. Přeci jen doteď se bojovalo v několika oblastech, kde sice byly budovy, ale ne opravdové městečko, tak jak jej známe z filmů. 

Zatím bohužel stále není jasný termín vydání – jediné, co vývojáři slibují, je, že to bude brzy a že se máme na co těšit. 

Samozřejmě se ihned vynořilo i mnoho spekulací, a to převážně v diskuzích na Steamu. Řeší se, zda bude spolu s novou mapou možné zakoupit i nové skiny lovců, případně zbraní. Zatím tedy nezbývá nic víc než čekat. 

Sluší se zmínit, že v rámci Steam Sales je hra ve slevě, a to včetně možných rozšíření. 

Zdroj: Crytek

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.