Hunt: Showdown nový trailer mapy DeSalle

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

V nedávné recenzi a také v několika novinkách jste se mohli blíže seznámit s hrou Hunt: Showdown.

Tento rok je pro Hunt: Showdown opravdu velmi přelomový, od vydání hry se prakticky nikdy nestalo tolik zásadního jako letos. Ano, byly různé tematické eventy, nicméně na to hlavní se stále čekalo. Začátkem roku 2021 přišel nový boss a nyní se netrpělivě čeká na vydání již oznámené mapy DeSalle.

Westernové městečko jako z Hollywoodu

V nejnovějším traileru od společnosti Crytek můžeme vidět, že se boj na život a na smrt přesune i do klasického westernového městečka. V upoutávce nechybí samozřejmě ani skiny lovců, které si můžete dodatečně dokoupit. Nicméně ono zasazení je velmi povedené a nutno dodat, že podobná mapa v celkovém Hunt světě prostě chyběla. Přeci jen doteď se bojovalo v několika oblastech, kde sice byly budovy, ale ne opravdové městečko, tak jak jej známe z filmů. 

Zatím bohužel stále není jasný termín vydání – jediné, co vývojáři slibují, je, že to bude brzy a že se máme na co těšit. 

Samozřejmě se ihned vynořilo i mnoho spekulací, a to převážně v diskuzích na Steamu. Řeší se, zda bude spolu s novou mapou možné zakoupit i nové skiny lovců, případně zbraní. Zatím tedy nezbývá nic víc než čekat. 

 

Sluší se zmínit, že v rámci Steam Sales je hra ve slevě, a to včetně možných rozšíření. 

Hunt Showdown Scrapbeak

Zdroj: Crytek

Hru můžete sledovat zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn