IKEA - BRANNBOLL - uvodka

IKEA představuje kolekci BRÄNNBOLL pro hráče

16. 4. 2024
Zdroj náhledu: IKEA

Asi všichni známe švédskou firmu IKEA zaměřující se na výrobu cenově dostupného nábytku a bytových doplňků. V široké řadě různorodého sortimentu nechybí ani pohodlné židle, stoly a další vybavení uzpůsobené pro lidi, kteří tráví až příliš času za počítačem. Už v roce 2021 IKEA ve spolupráci s Republic of Gamers uvedla na trh speciální řadu nábytku UPPSPEL sestávající z více než třiceti produktů speciálně navržených na základě poznatků a znalostí ROG. O tři roky později, tedy tento duben, IKEA odhaluje zbrusu novou kolekci s názvem BRÄNNBOLL inspirovanou vyvíjejícími se potřebami hráčů. Herní komunita se rok od roku rozšiřuje a hraní videoher je součástí každodenního života mnoha z nás. IKEA chce, abychom si tyto chvíle užili v pohodlí a zároveň si doma hýčkali výstavní kousek, i když zrovna nejsme přikovaní k monitorům.

Kolekce BRÄNNBOLL přináší dvacet všestranných položek pro ty, kteří si cení stylu a funkčnosti. Na rozdíl od UPPSPEL, zaměřené výhradně na PC hráče, se BRÄNNBOLL snaží vyjít vstříc všem milovníkům jakékoliv platformy. Jedinečný a promyšlený design nábytku a doplňků má hned několik funkcí. Celá kolekce je navržena tak, aby se dala snadno přemisťovat a přizpůsobit různým prostorům.

„S BRÄNNBOLL přijímáme myšlenku, že hraní je pro každého a patří všude do domácnosti. Jde o to, aby lidé mohli jednoduše vytvářet prostory, které se přizpůsobí hraní, bydlení a všemu mezi tím. Doufáme, že tato kolekce povzbudí přátele a rodiny, aby se společně zapojili a přinesli radost a spojení prostřednictvím sdílených herních zážitků,“ říká Philip Dilé, produktový designér.

Zdroj: IKEA

Hlavní hvězdou kolekce jsou ergonomické židle s polohovatelnými a rozložitelnými prvky. Jedna je dokonce nafukovací. Dále nechybí úložné prostory, skříňky, skládací stoly s chytrým kabelovým managementem nebo multifunkční koš sloužící zároveň i jako pohyblivý samostatně stojící stolek. Kromě nábytku je řada doplněna o několik dekorativních položek, jako je podložka pod myš, kobereček, přehozy, sošky apod. BRÄNNBOLL zpochybňuje tradiční herní design a vzdaluje se od typické temně laděné estetiky. Namísto toho do popředí tlačí zářivé barvy, což na první pohled nepůsobí jako herní vybavení, které známe. Hravý vzhled kombinuje energii, dynamiku, pohodlí a výkon, aby hráče fyzicky zaujal. Kolekce BRÄNNBOLL do prodeje zamíří v září 2024 a bude uvedena po celém světě. Pro více informací mrkněte na oficiální zprávu.

Tagy:

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.