Industries of Titan founder hired

Industries of Titan – aktualizace plná změn

7. 7. 2022
 

Již delší dobu vás průběžně informujeme o novinkách ze světa futuristické budovatelské strategie Industries of Titan od Brace Yourself Games. Hra se odehrává stovky, dost možná i tisíce let v daleké budoucnosti. Lidé již dávno kolonizovali většinu planet sluneční soustavy. Disponují moderními technologiemi a míra chudoby i bohatství je prohloubena jako nikdy předtím. Proto někteří lidé vzhlíží k novému pokusu o kolonizaci Titanu, který dříve z nějakého důvodu nevyšel podle očekávání.

Zdroj: Brace Yourself Games

Titul je stále ve fázi předběžného přístupu, což znamená, že je průběžně aktualizován a přidáván nový obsah na základě plánu vývojářů, kteří však bedlivě naslouchají zpětné vazbě komunity. S přípravou na spuštění verze 1.0 se vývojáři plánují odklánět od měsíčního plánu aktualizací, aby mohli rychleji dokončit zbývající funkce.

Co přináší nová aktualizace Industries of Titan?

Novým prvkem, o kterém jsme vás již informovali a nyní je v plném provozu, je vítr. Na každé mapě bude na začátku hry nastaven směr větru. Znečištění se bude pohybovat podle větru a síla větru se bude v průběhu času měnit.

Dalším novým prvkem jsou počáteční nebo, chcete-li, startovací bonusy. Počáteční bonusy nabídnou silné bonusy, které mohou změnit váš přístup ke každé hře. Každý bonus bude mít také související nevýhodu, takže si pečlivě vybírejte! Na začátku nové hry si můžete vybrat jeden ze čtyř bonusů, samozřejmě můžete hrát i bez nich.

Podmínky vítězství verze 2.0 – podmínky vítězství byly přepracovány na vítězné smlouvy, Vítězné body jsou nyní seřazeny v seznamu úrovní podle karet vítězství. Abyste si mohli odemknout vítězný bod na vyšší úrovni, musíte nejprve splnit vítězný bod na úrovni nižší. Odemknutí a dokončení bodů vyšší úrovně přinese pak více bodů k vítězství. Pokud dojde ke ztrátě bodu v nižší úrovni, přestanou se všechny body vyšší úrovně započítávat do skóre, dokud bod nižší úrovně opět nezískáte zpět.

Další novinkou je možnost nastavení délky hry. Můžete si vybrat, zda chcete začít krátkou, normální nebo dlouhou hru. Krátké hry vyžadují méně bodů k získání vítězství, dlouhé hry budou vyžadovat více bodů.

V rámci aktualizace proběhlo také velké množství oprav a úprav. Podrobný seznam včetně podrobností naleznete zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.