Invincible Presents Atom Eve - úvod

Invincible Presents: Atom Eve dostala datum vydání 

18. 10. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Invincible Presents: Atom Eve bude k mání již 14. listopadu tohoto roku. Jedná se o videohru, jež je založena na populárním komiksu a televizním seriálu Invincible. Hra se zaměřuje především na hlavní hrdinku jménem Atom Eve (Atomová Eva). 

Hru vydává společnost Skybound Games, jež je známá pro svoji práci na titulech jako The Walking Dead, Outcast, Slime Rancher či Thief of Thieves. Zajímavostí je, že Robert Kirkman, jenž je spolutvůrcem komiksu Invincible společně s Corym Walkerem a Raynem Ottleyem, je též vlastníkem Skybound Games. 

Invincible Presents: Atom Eve by měla být vizuální dobrodružná hra s bohatým příběhem a tahovými souboji. Hráči by měli poznat Evu jako ještě nikdy předtím. Společně s hlavní hrdinkou Evou se podíváte, zda zvládá svůj osobní život s Teen Teamem, rodinou a přáteli. K tomu všemu vás čeká cesta za hledáním nejlepšího způsobu, jak využít Eviny schopnosti pro vyšší dobro. 

Hráči sami budou určovat kam se bude jejich příběh ubírat za pomoci svých rozhodnutí. Každé vaše volba by měla utvářet vztahy s vaším okolím a posouvat vás k některému z několika konců. Můžete si například vybrat rozvíjení schopností Evy (otvírání speciálních bojových dovedností) nebo naopak odemknutí speciální možnosti dialogu. 

Kromě Evy by se měly ve hře objevit další známé postavy z vesmíru Invincible. Například Rex Splode, Dupli-Kate či Mauler Twins (Maulerova dvojčata), a dokonce i samotný Invincible. 

Invincible Presents: Atom Eve vyjde již 14. listopadu na PC. Co ostatní platformy, to se ještě uvidí. 🙂 

Zdroj: igdb.com

Zdroj: gamerant.com

Petra Svobodová

Ke hraní se dostala jako malá, když s tatínkem hráli na TV konzoli Maria a tanky. Na střední začala hrát s nejlepší kamarádkou wowko a už u hraní zůstala. Nejoblíbenější herní sérií je Dragon Age (dohraná snad milionkrát). Převážně hraje hororovky a příběhové hry. Ráda si přečte dobrou knihu, sleduje horory a miluje kávu.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.