King Arthur Knight's Tale intro1

King Arthur Knight's Tale – král přichází

28. 4. 2022
Zdroj náhledu: NeocoreGames

Zhruba před měsícem jsme vás informovali odložení velmi očekávaného titulu z prostředí legend o králi Artušovi. King Arthur: Knight's Tale byl oproti původnímu plánu vydání odložen zhruba o měsíc. Nyní však nastal ten očekávaný čas a do časů krále Artuše v podobě tahového RPG King Arthur: Knight’s Tale se již můžete plnohodnotně ponořit ve finální verzi hry.

Oficiální vydání plné verze bylo oznámeno se stylovým launch trailerem, který můžete vidět výše. Můžete si všimnout pestré palety nepřátel a monster, zejména pak z dávných legend o zmíněném panovníkovi. Trailer zobrazuje nejen různé postavy a styly boje, ale také je dobře patrná různorodost prostředí. Nechybí samozřejmě ani ukázka jednoho z mnoha taháků hry, tedy opravy a znovuvýstavby bájného hradu Kamelot.

King Arthur Knight's Tale doprovází klasické bugy po vydání

Přestože hra již po dvou dnech sbírá jedno kladné hodnocení za druhým, nacházejí se v ní i některé specifické bugy, které jsou již nahlášeny. Mezi jedním z těchto bugů jsou bohužel tradičně achievementy na Steamu, a to zejména PvP achievement. Multiplayer, i když je velmi chytlavý, je také doprovázen bugem. Nejedná se naštěstí o čistě herní bug, nýbrž o nezapočítávání vítězství/proher.

King Arthur Knight's Tale victory

Dále se ve hře vyskytují lehké bugy s obchodníkem ve zrenovovaném Kamelotu nebo u některých postav. Ojediněle se také objevuje propad fps u velkých bitev, zejména s přivolaným drakem. Sluší se však zmínit, že vývojáři reaguji prakticky na každý post se zmíněným bugem, omlouvají se a věc budou urychleně řešit. 

Je tedy více než jisté, že dle prvotních sdělení bude vydán do konce týdne druhý patch, když tedy budeme počítat 13GB patch v den vydání hry.

I přes výše zmíněné problémy se však můžeme shodnout v tom, že hra je po vizuální a audio stránce opravdu povedená, a až se odstraní některé chyby, stane se z ní skvost ve své kategorii. 

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.