King Arthur: Knight’s Tale – odložen

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Pokud patříte mezi fanoušky očekávaného titulu legend o bájném britském panovníku králi Artušovi (v angličtině King Arthur), který vedl obranu proti Sasům na konci 5. a začátku 6. století, budete nejspíš zklamáni. Vývojáři z NeocoreGames dnes oznámili odložení připravovaného dobrodružného tahového RPG King Arthur: Knight’s Tale.

Obsah King Arthur: Knight's Tale je již hotový

„Obsahově a po herní stránce je King Arthur: Knight’s Tale z větší části dokončen a připraven k vydání, ale během těchto čtyř týdnů se kromě testování zaměříme na vylepšení hlasového projevu a dokončení lokalizačních úkolů, abychom zajistili, že naši hráči získají co nejlepší a nejplynulejší zážitek z uvedení hry na trh.“ – NeocoreGames

Dle sdělení vývojářů rozhodnutí nebylo snadné, ale přesto si za ním stojí. „Naším záměrem je vydat hru, na kterou můžeme být hrdí.“ – NeocoreGames. Čas navíc hodlají vývojáři využít k vyladění a optimalizaci, ale také k důkladnému testování. Kromě toho se budou řešit i podněty, které přišly v rámci předběžného přístupu.

King Arthur: Knight’s Tale pro vás již připravujeme a brzy vás budeme plně informovat v naší recenzi. Samotné vydání se pak posouvá z 29. března na 26. dubna.

Hru můžete sledovat zde.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn