King Arthur Knight's Tale intro1

King Arthur: Knight's Tale – odložen

10. 3. 2022
 

Pokud patříte mezi fanoušky očekávaného titulu legend o bájném britském panovníku králi Artušovi (v angličtině King Arthur), který vedl obranu proti Sasům na konci 5. a začátku 6. století, budete nejspíš zklamáni. Vývojáři z NeocoreGames dnes oznámili odložení připravovaného dobrodružného tahového RPG King Arthur: Knight's Tale.

Obsah hry je již hotový

„Obsahově a po herní stránce je King Arthur: Knight's Tale z větší části dokončen a připraven k vydání, ale během těchto čtyř týdnů sekromě testování zaměříme na vylepšení hlasového projevu a dokončení lokalizačních úkolů, abychom zajistili, že naši hráči získají co nejlepší a nejplynulejší zážitek z uvedení hry na trh.“ – NeocoreGames

Dle sdělení vývojářů rozhodnutí nebylo snadné, ale přesto si za ním stojí. „Naším záměrem je vydat hru, na kterou můžeme být hrdí.“ – NeocoreGames. Čas navíc hodlají vývojáři využít k vyladění a optimalizaci, ale také k důkladnému testování. Kromě toho se budou řešit i podněty, které přišly v rámci předběžného přístupu.

King Arthur: Knight's Tale pro vás již připravujeme a brzy vás budeme plně informovat v naší recenzi. Samotné vydání se pak posouvá z 29. března na 26. dubna.

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.