King Arthur arr3

King Arthur: Legion IX – oznámení

28. 11. 2023
Zdroj náhledu: NeocoreGames

O tom, že vývojáři z NeocoreGames, kteří slavili velké úspěchy s tahovým RPG King Arthur: Knight's Tale něco velkého chystají se spekulovalo delší dobu. Nyní přišlo velké oznámení, které zamíchá na ostrově Avalon kartami. 

„Na ostrově Avalon začíná nová éra! S radostí vám oznamujeme, že King Arthur: Legion IX bude spuštěna na začátku roku 2024“. Toto rozšíření přináší dobrodružství z pohledu římské Deváté legie a zcela změní pohled na Avalon. Očekávají se noví hrdinové, zcela nové bojové mechanismy a samozřejmě i mnoho příběhových zvratů. Oznámení doprovází stylový Reveal Trailer, který můžete vidět níže.

Nová kampaň bude detailně popisovat, jak se legie připravuje na invazi a odhaluje pozůstatky římské kolonie na Avalonu. Nový hlavní hrdina musí odhalit skrytá tajemství Paní jezera.

Původní hra navíc obdrží bezplatnou aktualizaci 2.0 a novou sezónu 2. prosince 2023 a 22. února 2024 bude uvedena také na konzolích.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.