Stray náhled

Kočičí hra Stray vyjde již toto léto

5. 5. 2022
Zdroj náhledu: BlueTwelve Studio

Stray je nadcházející sci-fi adventura, v které se vžijete do role toulavé kočky. Jste ztraceni, osamoceni a odloučeni od své rodiny a vaším úkolem je rozluštit prastarou záhadu a najít cestu domů. Nevím, jak vy, ale já se na hru těším už teď, jelikož miluji tituly, kde hraji za nějaké to zvířátko.

Podle všeho je titul Stray ve vývoji již od roku 2015 a znovu byl představen v roce 2020 na eventu State of Play od PlayStationu. Minulý rok jsme se také dočkali gameplay traileru a na začátku tohoto roku bylo potvrzeno, že vývojáři stále plánují vydat hru tento rok. Nyní díky tweetu na oficiálním účtu PlayStationu víme s jistotou, že Stray vyjde již v létě. Tento tweet také oznámil vydání dalších dvou indie her toto léto. První je We Are OFK a druhou je Cult of the Lamb.

Pokud vás kočičí sci-fi hra Stray zaujala, nezapomeňte si ji přidat do seznamu přání na platformě Steam. Hra vyjde jak na PC, tak i na PlayStation 4 a 5.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.