Prince of Persia The Sands of Time Remake náhled

Prince of Persia: The Sands of Time Remake je opět odložen

4. 5. 2022
Zdroj náhledu: Ubisoft

Prince of Persia: The Sands of Time Remake byl již párkrát odložen a světe div se, minulost se opakuje. Remake byl poprvé oznámen v roce 2020, ale jak jsem již zmínila, několikrát bylo oznámeno i jeho odložení. Titul měl původně vyjít již na začátku roku 2021. Další změnou okolo hry Prince of Persia: The Sands of Time Remake jsou její vývojáři. Do této doby na ní pracovalo Ubisoft Pune a Ubisoft Mumbai, nicméně vývoj teď bude mít na starosti studio Ubisoft Montreal. Toto oznámení nejspíše potěší některé hráče, jelikož studio, které bude momentálně na hře pracovat, stálo za vývojem originálních titulů série Prince of Persia.

Datum vydání zatím není známo, nicméně nové studio dostalo čas na vydání od dubna 2022 do března 2023. Jestli se ale tak doopravdy stane, je jedna velká otázka.

Adéla Pfefrová

Od útlého dětství sledovala staršího bratra, jak hraje hry. A nakonec se to i pro ni stalo její vášní. V současné době téměř každý den ztrácí své nervy u hry Counter-Strike: Global Offensive, kterou hraje dlouhých 5 let. Její slabostí jsou rozhodně survival hry, jako například The Long Dark nebo The Forest. Svojí povahou je extrovert, když zrovna nesedí u her nebo seriálů, ráda poznává nové lidi a věnuje všechen svůj volný čas svým přátelům a rodině.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.