DmC Devil May Cry – BANG

Humble Bundle přináší monstrózní balíček ďábelské zábavy

9. 6. 2022
Zdroj náhledu: igdb.com

Léto se nepřetržitě blíží a s ním také doba dovolených. Jak nejlépe trávit vytoužené volno než ukryti před spalujícím slunečním zářením, hezky doma v pokoji se zataženými závěsy u počítače? Vybavte se na léto společně s Humble Bundle, jehož nejnovější nabídka vás posadí na zadek. Balíček Capcom Summer 2022 je nabitý těmi největšími peckami, jež vám rozproudí krev v žilách, a přitom vám nevybílí bankovní konto, bude vám totiž stačit už pouhý jeden dolar.

Tento balíček nabízí hned tři možné úrovně a začíná na krásné ceně jednoho dolaru. Za ten můžete získat hned tři hry, a to Street Fighter V, Strider a Bionic Commando. Rozhodnete-li se do svého volného času investovat o trochu více, za pouhých devět dolarů se k této trojici přidá navíc Ultra Street Fighter IV, Dragon's Dogma: Dark Arisen a DmC: Devil May Cry společně s kuponem na 50% slevu hry Street Fighter V – Champion Edition Upgrade Kit. To ovšem není vše. Pokud chcete získat všech jedenáct položek, které celý balíček nabízí, stačí laťku ještě o kousek zvednout na 18,19 dolarů a k tomuto dosavadnímu obsahu navíc přibude také Monster Hunter: World, Devil May Cry 5 a Devil May Cry HD Collection společně s kuponem na 50% slevu hry Monster Hunter Rise.

Vyberte si jednu ze tří úrovní:

1. úroveň

Zaplaťte pouhý jeden dolar za Street Fighter V, Strider a Bionic Commando.

2. úroveň

Přihoďte ještě dalších osm dolarů a získejte také Ultra Street Fighter IV, Dragon's Dogma: Dark Arisen a DmC: Devil May Cry + slevu 50 % na Street Fighter V – Champion Edition Upgrade Kit.

3. úroveň

Zaplaťte necelých devatenáct dolarů či více, abyste navíc získali Monster Hunter: World, Devil May Cry 5 a Devil May Cry HD Collection + slevu 50 % na Monster Hunter Rise.

Balíček Capcom Summer 2022 bude možné na stránkách Humble Bundle zakoupit až do 23. června 2022. Samozřejmě se můžete rozhodnout zaplatit i větší cenu za tyto skvělé a akcí nadupané hry, kdy převyšující částka půjde na charitativní účely. Celková cena balíčku je 224 dolarů a vy všechen jeho obsah můžete mít za ani ne čtvrtinovou částku… a to se vyplatí, Horste!

Nikola Erlebachová

Indie a RPG hry jsou její slabostí a rozhodně se tím netají. Jako prcek nakoukla do pootevřených dveří herního světa díky Mariovi na starých žlutých kazetách. Dovnitř ji úplně vtáhla až její druhá polovička a od té doby si svět bez her neumí představit. Umělecká duše, která nevyhledává jen nejnovější kousky, ale občas sáhne také pro starší tituly, nejlépe s pořádným metalovým soundtrackem.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.