League of Legends – Ezreal

LCK: Demon King je zpět na trůnu?

5. 4. 2022
 

Je to tu. Fanoušci legendárního teamu SK Telecom T1 konečně mohou nadšeně jásat. Tým si konečně po delší době vybojoval první místo v jarním splitu. Nezastavitelná parta kolem Fakera tak zůstala celou sezónu neporažena a se zaslouženým skóre 18 : 0 postoupila do Playoffs. Zdálo se, že rozjetý vlak už nic nezastaví. Tým SKT tak prošel do finále bez jediného prohraného zápasu. Zde nastoupili proti známému týmu Gen.G. S jedním prohraným zápasem pak skončil tým na prvním místě, a tak jeho členové opět pozvedli trofej jihokorejské ligy.

Tímto vítězstvím si zařídil tým místo na MSI, kde bude bojovat o druhou nejprestižnější cenu LoL esportového prostředí. Tímto je potvrzen první tým, který se zúčastní. Faker a jeho parta vypadají tento rok velice děsivě. Ať už jste fanoušci tohoto legendárního midlanera nebo ne, rozhodně se ještě tento rok máme na co těšit.

Pavol Kunca

Pavol je typický vášnivý hráč, ktorý na hry nemá čas. K hernej stoličke ho posadila stará dobra 1.6, ktorej sa drží do dnešných dní. Akčné strieľačky sú jeho „domovské vody“ a preto nedá dopustiť na herné série ako Far Cry alebo Mafia. Nevyhýba sa ani stratégiám, športovým, či rôznym puzzle logickým hrám. Ako perfekcionista rád dohráva hry na 110%, kedy loví každý jeden možný achievement. Okrem hrania sa rád vzdeláva, veľa cestuje a ani šport či kniha mu nie sú cudzie pojmy. Rozhodne nejakým tým pivečkom s priateľmi nepohrdne.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.