Mass Effect –Renegade úvodka

Mass Effect: Legendary Edition aneb vytvoř si svůj art

6. 5. 2021
 

Mass Effect: Legendary Edition je už skoro za dveřmi. Pokud se nemůžete dočkat nového remasteru prvních třech dílů, Bioware spustilo stránku, kde si můžete vytvořit svůj vlastní art. Buď si sami navrhnete klasický wallpaper na plochu, obrázek pro svou krabicovou verzi (Xbox, PS4) či se s ním rovnou pochlubíte na sociálních sítích. Na stránce si zvolíte pozadí (paragon, neutral a renegade), poskládáte si členy posádky podle vaší oblíbenosti, a nakonec si zvolíte lokaci… poté už jen stačí dílo stáhnout. Nejlepší na tom je, že počet vámi vytvořených koláží je neomezený, takže si takto můžete poskládat několik různých obrázků a pak si je například někde vystavit.

Odkaz na stránku naleznete zde. Tady si můžete stáhnout bonusový obsah pro Deluxe edice druhého a třetího dílu Mass Effect: soundtracky, artbooky, litografii, komiksy a novou exkluzivní skladbu pro Legendary Edition. Celkový obsah má 1.7 GB.

Mass Effect: Legendary Edition nám vychází už 14. května. Jedná se o vylepšenou verzi původní trilogie v kompletním balení. Znovu se vžijete do role kapitána Sheparda, se kterým opět prožijete příběh záchrany celé galaxie před obávanými smrťáky. Navíc edice bude obsahovat skoro všechna DLC.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.