Megami Tensei: Soul Hackers 2 vyjde na Steamu

Sdílet
Sdílet
Sdílet
Zdroj: igdb.com

Stále populárnější série Shin Megami Tensei se dočkala nového přírůstku v podobě Soul Hackers 2. Toto JRPG, které vyjde 26. srpna 2022 ve službě Steam a na různých konzolích, vypráví příběh o válce mezi dvěma frakcemi vyvolávačů ďáblů, Yagaratsu a Phantom Society. Příběh se týká dvou nadpřirozených bytostí, které vtrhnou do světa lidí, aby odvrátily blížící se apokalypsu.

Soul Hackers 2 – Jack
Soul Hackers 2 – postava
Soul Hackers 2 – oběd

Zdroj: igdb.com

„Soul Hackers 2 vychází z duchovní podstaty hry Devil Summoner: Soul Hacker a rozšiřuje její koncept o propracovanější výtvarný styl, strhující RPG hratelnost a příběh, který Atlus posunul na vyšší úroveň. Hlavní příběh se odehrává ve stejném světě jako série Shin Megami Tensei. Kromě tahového bojového systému, který zahrnuje různé pomocníky, se můžeme těšit na tradiční hromadění příšer.“

Zdroj: citace z Eurogamer

Děj hry se podle autorů zaměří na dvojici agentů, Ringo a Figure, kteří zachraňují svět. Pro pochopení není nutné hrát první díl, i když se v něm pravděpodobně objeví několik letmých náznaků. Hra Soul Hackers 2 je kupodivu pokračováním hry Devil Summoner: Soul Hackers z roku 1997 pro konzoli Sega Saturn, jež byla v roce 2013 znovu vydána pro Nintendo 3DS.

Pro více informací můžete titul sledovat na oficiálních stránkách hry. Také můžete sledovat kanály tvůrců na sociálních sítích, jako jsou InstagramTwitter, Facebook či YouTube a Twitch. Soul Hackers 2 vyjde pro PC, PS4/5, Xbox Series X/S a Xbox One.

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Twitteru
Sdílet na LinkedIn