Metro Last Light – logiáš

Metro Last Light oslaví 10. výročí a rozdá hráčům dárečky

17. 5. 2023
Zdroj náhledu: igdb.com

Od 18. května do 25. května 2023 můžete ve službě Steam získat bezplatnou kopii hry Metro Last Light. Tento dárek se vztahuje na plnou edici titulu, která v současné době není na Steamu k dispozici. Bude však obsahovat základní hru a DLC. Za pozornost stojí, že edice se nevztahuje na verzi Redux, která vyšla rok po originální verzi, nýbrž na titul z roku 2013.

Série Metro, která byla zahájena v roce 2010 vydáním titulu Metro 2033, je kritiky oceňovanou sérií. Vždyť na portálu Metacritic má jednoznačně pozitivní hodnocení i zmiňovaná hra Metro Last Light. Pozitivní recenze si ovšem vysloužil také prozatím poslední díl série, Metro Exodus z roku 2019, a to i přesto, že se jedná o jeden z prvních velkých titulů, jež byly uvedeny exkluzivně na tehdy začínajícím Epic Games Store.

Pokud jste o tomto skvostu nevěděli, je to rozhodně dobrá příležitost, jak si ho zdarma vyzvednout a ponořit se do temného postapokalyptického světa. Jedinou nevýhodou je, že pokud nevlastníte první díl, budete muset začít druhým. Nicméně nikdo neříká, že si Metro 2033 a Exodus nemůžete pořídit, pokud vás uvedené hry nadchnou. Nezapomeňte si vyznačit datum v kalendáři. Jistě si tuto příležitost nechcete nechat ujít.

Michal Mráz

Hraní her podlehl už jako malý kluk díky svým retro srdcovkám jako byl Doom, Quake, Wolf a Duke Nukem. Skoro žádný žánr mu není cizí, ale nejraději má RPG, FPS a TPS hry. Jeho seznam dohraných her je delší než účtenka nákupu za doby korony. Jakmile vyjde nějaká nová hra jeho gusta, ihned se po ní sápe.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.