Starfield intro art

Microsoft nabídne k dražbě speciální křeslo a kokpit s designem Starfieldu

25. 8. 2023
Zdroj náhledu: Bethesda

Plánujete si pořídit Starfield a nevíte, jak si dopřát co nejvíce autentický zážitek? Microsoft ve spolupráci s Tempurem pro vás má jedinečné řešení: Speciální herní křeslo s kokpitem, které bude koncem letošního roku vydraženo v rámci charitativní akce.

V současné době můžete tento jedinečný kousek spatřit ve stánku Xbox na Gamescomu. Přezdívané „křeslo snů“ je výsledkem spolupráce mezi společnostmi Microsoft a Tempur. Tato hračka obsahuje tlačítka, které umožní libovolně nastavovat polohu křesla, speciální širokoúhlý monitor a řadu tlačítek a spínačů pro co nejvíce autentický zážitek z řízení kosmické lodě. Po Gamescomu bude křeslo na chvíli k vidění i v Saturn Xperion v Kolíně nad Rýnem a posléze se kokpit přesune do nákupního centra ve Velké Británii. Koncem roku pak bude vydražen v rámci charitativní akce. V současnosti není známo, jak a kdy se bude možné dražby účastnit, avšak vzhledem k tomu, o jakou exkluzivitu jde, bude cena astronomická. Mělo by se totiž jednat pouze o jeden jediný kousek na světě.

Není známo, jestli bude možné na tomto kousku možné odehrát celý Starfield. Na Gamescomu je totiž možné si na tomto křesle vyzkoušet jen pasáž s řízením lodě.

Tagy:

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2023 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.