Minecraft čeká další update

Share on facebook
Sdilet
Share on twitter
Sdílet
Share on linkedin
Sdílet
Zdroj: Mojang

Minecraft od roku 2011 prošel drastickými změnami. Pamatuje si ještě někdo rané verze hry? Ušli jsme od té doby pořádný kus cesty. Kupříkladu se k nám přidal Adventure Update nám přidal sprint, který nám umožnil výměnou za větší konzumaci hladu se dostat na místo, kam jsme potřebovali, o dost rychleji, nebo nám přidal králíčky. Dalších updatů bylo také požehnaně, jeden představil například včelky, které létají okolo a produkují med.

Teď nám ovšem Mojang přináší Wild Update, což je verze číslo 1.19. Ten přinese spousty zajímavých novinek a zase nějak osvěží Minecraft jako takový.

Minecraft – The-Wild-Update

Zdroj: Mojang

Co nás tedy čeká?

Asi největší novinkou tohoto updatu budou takzvané Deep Dark, které z Minecraftu, pokud se je rozhodnete prozkoumat a máte odvahu pro speciální loot, udělají vyloženě hororovou hru. Za to může především nový Mob, Warden, který bude používat všechny smysly, včetně čichu, aby vás ve tmě našel a postaral se o vás tak, jak má. Což znamená rychlou smrt. Ale abychom měli něco veselejšího, dostaneme také nový druh stromu i s možnosti stavět z jeho unikátních bloků. A aby toho nebylo málo, stojí za zmínku třeba žabičky a pulci a nebo lodě s bednou, předělání bažin a světlušky nebo obnovitelný jíl. Dále by měla přijít i menší drobná vylepšení, ale více se dozvíme později.

Novinku pro Gaming Proffesors napsal Bohuslav Majkrzák

Share on facebook
Sdilet na Facebooku
Share on twitter
Sdílet na Twitteru
Share on linkedin
Sdílet na LinkedIn