Minecraft úvod

Minecraft čeká další update

18. 10. 2021
Zdroj náhledu: Mojang

Minecraft od roku 2011 prošel drastickými změnami. Pamatuje si ještě někdo rané verze hry? Ušli jsme od té doby pořádný kus cesty. Kupříkladu se k nám přidal Adventure Update nám přidal sprint, který nám umožnil výměnou za větší konzumaci hladu se dostat na místo, kam jsme potřebovali, o dost rychleji, nebo nám přidal králíčky. Dalších updatů bylo také požehnaně, jeden představil například včelky, které létají okolo a produkují med.

Teď nám ovšem Mojang přináší Wild Update, což je verze číslo 1.19. Ten přinese spousty zajímavých novinek a zase nějak osvěží Minecraft jako takový.

Zdroj: Mojang

Co nás tedy čeká?

Asi největší novinkou tohoto updatu budou takzvané Deep Dark, které z Minecraftu, pokud se je rozhodnete prozkoumat a máte odvahu pro speciální loot, udělají vyloženě hororovou hru. Za to může především nový Mob, Warden, který bude používat všechny smysly, včetně „čichu“, aby vás ve tmě našel a postaral se o vás tak, jak má. Což znamená rychlou smrt. Ale abychom měli něco veselejšího, dostaneme také nový druh stromu i s možnosti stavět z jeho unikátních bloků. A aby toho nebylo málo, stojí za zmínku třeba žabičky a pulci a nebo lodě s bednou, předělání bažin a světlušky nebo obnovitelný jíl. Dále by měla přijít i menší drobná vylepšení, ale více se dozvíme později.


Novinku pro Gaming Proffesors napsal Bohuslav Majkrzák

Tagy:

Gaming Professors

Externí redaktoři nám občas podají pomocnou ruku. Každý se svou specializací zaměřuje na jiné typy her a dohromady tak pokrývají širokou škálu herních žánrů. Přidat se můžeš i ty!

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.