MH Rise – \náhledový obrázek

Monster Hunter Rise: Sunbreak můžeme očekávat na začátku léta

17. 3. 2022
Zdroj náhledu: Capcom

Capcom včera přišel s živým přenosem k nadcházejícímu masivnímu rozšíření pro Monster Hunter Rise s názvem Sunbreak, v němž oznámil měsíc jeho vydání, ale také prozradil, na co se můžeme těšit. Sunbreak nabídne zcela nový příběh včetně nové hráčské základny v podobě přístavního města, kde se to bude jenom hemžit obchodem a rybinou. Vaše nebezpečné expedice pak zpravidla povedou do Citadely, která krom zříceniny nabídne zarostlé lesy nebo zasněžené hory. Byť vypadá Citadela opravdu nádherně, bude skýtat několik smrtících monster, jako jsou Garangolm – čtyřnohá těžkotonážní potvora připomínající golema a gorilu v jednom –, Lunagaron – něco jako ledový vlk –, ohnivá Bishaten nebo Wyverna s názvem Astalos.

Monster Hunter Rise: Sunbreak bude stát 36,34 € (v přepočtu 896 Kč) a měli bychom se ho dočkat 30. června. Spolu s ním bude i pro základní verzi hry dostupný opravný 13GB patch, tak si už pomalu chystejte další místo, protože jsou příšery opravdu obrovské!

Zdroj: pcgamesn

Daniel Konečný

K hrám poprvé přičichnul u kazetových konzolí, jejichž éra se toho času brala pomalu ke konci. Po druhé okusil kouzlo digitálních světů u hry Age of Empires II, kterou našel na počítači svých prarodičů. Krátce na to to byl Minecraft, pak moba hry a postupně to s ním šlo víc a víc z kopce. Dnes se věnuje nezávislým titulům, obzvláště pak těm, které se netají svými pixely.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.