TRANSFORMERS EARTHSPARK Expedition - náhled

Byla oznámena hra TRANSFORMERS: EARTHSPARK - Expedition

25. 6. 2023
Zdroj náhledu: Outright Games Ltd.

Společnost Outright Games oznámila novou akční hru TRANSFORMERS: EARTHSPARK – Expedition, která navíc vzniká ve spolupráci s firmou Hasbro.

Jedná se o titul, který je inspirován animovaným seriálem TRANSFORMERS: EARTHSPARK, jenž měl premiéru v listopadu minulého roku. Titul posadí hráče za volant ikonického hrdiny Bumblebeeho, který se projíždí, řídí a bojuje v novém, ale známém světě. Hra si klade za cíl věrně ztvárnit prostředí a atmosféru animovaného seriálu, v němž se Bumblebee vydává na vlastní dobrodružství, aby čelil tajemné hrozbě z minulosti a zastavil seriálového padoucha Dr. Meridiana, který chce získat zpět chybějící části prastaré technologie.

Zdroj: Outright Games Ltd. 

TRANSFORMERS: EARTHSPARK – Expedition vyjde 13. října letošního roku na PC, Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a Nintendo Switch.

Stanislav Hřiba

Hraní se věnuje asi 13 let. Jeho první hry byly Counter-Strike 1.6 a série Hitman. V současnosti hraje hlavně simulátory a závodní hry, ale neodolá občas taky nějaké střílečce nebo kvalitnímu RPG. Nemá rád strategie nebo kontroverzní hry s erotikou. Většinu času hraje na PC, občas zapne i nějakou exkluzivitu na Switchi. Přispíval by rád články a recenzemi právě se závodní či simulátorovou tematikou.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.