Mr. Prepper intro

Mr. Prepper: halloweenský event je tady!

25. 10. 2021
Zdroj náhledu: Rejected Games

Jak jsme vás již nedávno informovali ohledně spekulací o plánovaném halloweenském eventu do velmi povedené a oblíbené survival hry Mr. Prepper, čas právě nadešel. Před několika okamžiky byly zveřejněny informace k tomuto eventu, který potrvá od 25. 10. do 14. 11. a nabídne i nový achievement.

Zdroj: Rejected Games

Mr. Prepper – první event a zmínka o DLC

Oficiální vyjádření vývojářů hry, ve kterém oznamují zahájení eventu a zmiňují se o DLC:

„Dobrý den, kolegové Preppeři!Nastaly strašidelné časy! S radostí vám oznamujeme, že jsme do hry implementovali strašidelný obsah. Užijte si prosím minihru a nové kosmetické doplňky, kterými si můžete vyzdobit svůj bunkr. V době konání akce budou také všichni hráči moci získat speciální achievement! Pokud to nestihnete nyní, budete mít vždy šanci příští rok :).

Také vás rádi informujeme, že pracujeme na nových DLC. Brzy o nich zveřejníme novinky.“ – Rejected Games

Vývojáři tedy nejenže přidali nový achievement spojený s halloweenskou tematikou, ale na rozdíl od jiných her i slibují, že bude možné jej získat také příští rok, což je opravdu velmi vzácné. Například u her ze série Total War nebo theHunter: Call of the Wild jsou sice sezónní achievementy, nicméně se opětovně v daném období získat nedají.

Nezbývá teď než pouze očekávat oznámení nového DLC .

Hru můžete sledovat zde.

Petr Polák

Hry hraje již přes 25 let, začínal na jednom z prvních NES v České republice. Postupem času se přesunul na PC, kde hraní her naprosto podlehl. Má rád hry všeho druhu, které představují i určitou výzvu. Achievement hunter.

Sledujte nás:

© 2024 Gaming Professors, Všechna práva vyhrazena.